Koncert: Tante Elze

Podujatie Bratislava

Koncert: Tante Elze

✦ Tante Elze sú Veronika Lečková-Seppová a Tomáš Prištiak. Obaja študovali dokumentárny film na VŠMU v Bratislave a Veronika neskôr pridala aj kompozíciu na konzervatóriu. Debutové 5 pesničkové EP "Keď nevieš kam z konopí" (2014) vytvorila Veronika ešte ako svoj sólo projekt. Silné a emotívne skladby boli ihneď pozitívne prijaté verejnosťou aj médiami.

✦ Potom sa cez SoundCloud zoznámila Veronika s Tomášom a oslovila ho o hudobnú spoluprácu. Po troch rokoch vydali album "Hmota" (SLNKO RECORDS) a vytvorili tak podmanivú zmes elektroniky (Tomáš nahral aj gitarové pasáže), ktorá tvorí na albume základ pre čistý, až priam éterický spev Veroniky. O albume sa duo vyjadruje ako o “sakrálnom pope” a môžeme tu cítiť kontrast medzi transcendentálnym a každodenným, medzi slávnostným a intímnym.

✦ Tante Elze na jeseň 2019 s koncertom v košickej Tabačke (kde predskakovali islandskej speváčke sóley) ohlásili “comeback” na scénu a pripravujú vydanie nových singlov. V roku 2020 budú koncertovať po Slovensku ♥


Vstupné: 8€ predpredaj / 10€ na mieste

Začiatok podujatia: 25. 1. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 25. 1. 2020 22:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Sibelius, Suchoň a Schumann
Sibelius, Suchoň a Schumann
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislava
Vidiek / Bratislava
Overené podujatieVidiek / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Luka Šulić
Luka Šulić
Incheba Expo Aréna, Bratislava