Koncert: Tante Elze

Podujatie Bratislava

Koncert: Tante Elze

✦ Tante Elze sú Veronika Lečková-Seppová a Tomáš Prištiak. Obaja študovali dokumentárny film na VŠMU v Bratislave a Veronika neskôr pridala aj kompozíciu na konzervatóriu. Debutové 5 pesničkové EP "Keď nevieš kam z konopí" (2014) vytvorila Veronika ešte ako svoj sólo projekt. Silné a emotívne skladby boli ihneď pozitívne prijaté verejnosťou aj médiami.

✦ Potom sa cez SoundCloud zoznámila Veronika s Tomášom a oslovila ho o hudobnú spoluprácu. Po troch rokoch vydali album "Hmota" (SLNKO RECORDS) a vytvorili tak podmanivú zmes elektroniky (Tomáš nahral aj gitarové pasáže), ktorá tvorí na albume základ pre čistý, až priam éterický spev Veroniky. O albume sa duo vyjadruje ako o “sakrálnom pope” a môžeme tu cítiť kontrast medzi transcendentálnym a každodenným, medzi slávnostným a intímnym.

✦ Tante Elze na jeseň 2019 s koncertom v košickej Tabačke (kde predskakovali islandskej speváčke sóley) ohlásili “comeback” na scénu a pripravujú vydanie nových singlov. V roku 2020 budú koncertovať po Slovensku ♥


Vstupné: 8€ predpredaj / 10€ na mieste

Začiatok podujatia: 25. 1. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 25. 1. 2020 22:00:00
Vstupenky
Fotografie
Podobné podujatia
Najkrajší Novoročný koncert 2020
Najkrajší Novoročný koncert 2020
Národné Tenisové Centrum, Bratislava
Viktor Sheen
Viktor Sheen
Edison Park, Bratislava
Koncert Good Stuff
Koncert Good Stuff
Izzi Pub, Bratislava
Horkýže Slíže
Horkýže Slíže
Club Hron, Bratislava
SIMA
SIMA
Edison Park, Bratislava