Koncert The Gang a Into the zoid

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: info@laplata.sk
Koncert The Gang a Into the zoid

Vstupenky cez 
https://vstupenky.maxiticket.sk/the-gang-into-the-zoid-duel-2018-bratislava

The Gang
Na jej čele stojí slovenská hard-rocková gitarová legenda Vadim Bušovský, známy z účinkovania v legendárnych Dorian Gray. V roku 2016 sa za mikrofón postavila mladá talentovaná speváčka Dory, ktorej nezameniteľný hlas si všimli aj porotcovia v súťaži Rocková maturita 2016, kde si kapela vďaka svojmu dynamickému rockovému koncertnému prejavu vybojovala 3. miesto. Štýlom The Gang je zmes hard-rockových koreňov v kombinácii s moderným zvukom a čírou energiou, čím spolu vytvárajú výbušný, intenzívny a dynamický zvuk.

Into the Zoid
Štvorica hudobníkov formácie Into The Zoid a ich debutový album Soundclown sa považuje za Objav roku 2017. Už ich prvý singel Claws naznačoval, že Veľkokrtíšania majú vo veci úplne jasno. Priamočiary hard rock odkazujúci na Deep Purple, Extreme, Alice Copera či Guns N' Roses podávajú s ľahkosťou a nadhľadom. Na čele kapely stojí Roman Messerschmidt. Okrem neho v skupine pôsobia spevák Jaroslav Šajgalík, basgitarista Martin Kliment a bubeník Dano Strenátka.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: La Plata Production
Fotografie
Podobné podujatia