Košice Fashion Week & Summit 2019

Podujatie Košice

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Kultúra, Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.unique-one.com/
Ďalšie podujatia v meste Košice
Podrobnejšie informácie: pr@unique-one.com
Každoročne je jednou z najvýraznejších módnych udalostí na Slovensku a teší nás, že sa úspešne zaradil medzi ostatné významné svetové projekty podľa medzinárodného konceptu Fashion Week. Prinášame novú inšpiráciu, pozývame mnoho zaujímavých hostí a sme pyšní na to, že sa tak deje práve v Košiciach.
   
Projekt v tomto roku prichádza s novinkou Košice Fashion Week & Summit s podtitulom Sustainability through Talent Development & Innovations. Program ponúkne novú platformu profesionálnych prednášok a workshopov s cieľom podporiť a rozvíjať talenty v kreatívnom priemysle. Naše pozvanie prijali rešpektovaní zahraniční speakeri a lektori. Tohtoročný okruh tém je zameraný na udržateľnosť prostredníctvom rozvoja lokálnych talentov a inovácií. Vzniká tak unikátny vzdelávací event pre každého, kto chce rozvinúť svoj talent a rozbehnúť vlastný biznis.
 
Aj v tomto roku bude za podpory Vyšehradského fondu realizovaný medzinárodný start-up pre mladé talenty z krajín V4 s názvom European Fashion Accelerator a na európsky trh bude uvedený portál pracovných príležitostí v kreatívnom priemysle s názvom EFAjobs. V rámci sprievodného programu prebehnú prednášky a workshopy pre verejnosť na rôzne aktuálne témy ako sú inovácie, či osobnostný rozvoj. Pre módnych návrhárov a značky sprostredkujeme stretnutia so zástupcami zahraničných nákupcov. Väčšina prednášok a workshopov v rámci summitu bude otvorená verejnosti. Časť programu pripravujeme aj pre študentov stredných a vysokých škôl s umeleckým zameraním.
 
Medzi svetovými značkami sa predstaví kurátorsky výber multibrandu ADMAR a značiek Red Valentino, Patricia Pepe, Versace Jeans Couture, Karl Lagerfeld, John Richmond a ďalší. 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: UNIQUE ONE, s.r.o.
Fotografie
Podobné podujatia
Pyžamo pre šiestich
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
Historická radnica, Košice
Otvorené manželstvo
Overené podujatieOtvorené manželstvo
Historická radnica, Košice
Pyžamo pre šiestich
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
Historická radnica, Košice
Otvorené manželstvo
Overené podujatieOtvorené manželstvo
Historická radnica, Košice