Kultúra dňa: 18.3.2020

Podujatia 18.3.2020
Toto! je Kabinet ilustrácie XI.-Karol Ondreička
Overené podujatieToto! je Kabinet ilustrácie XI.-Karol Ondreička
Galéria Jozefa Kollára, Slovenské banské múzeum, Banská Štiavnica
HELIGONKY V TRENČÍNE
HELIGONKY V TRENČÍNE
Kino Hviezda, Trenčín
10 rokov Eurovea
Overené podujatie10 rokov Eurovea
Eurovea Galleria Shopping Center, Bratislava
AKCENT LIVE + hosť: Marek Bednár
Overené podujatieAKCENT LIVE + hosť: Marek Bednár
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Podujatia 19.3.2020
Toto! je Kabinet ilustrácie XI.-Karol Ondreička
Overené podujatieToto! je Kabinet ilustrácie XI.-Karol Ondreička
Galéria Jozefa Kollára, Slovenské banské múzeum, Banská Štiavnica
10 rokov Eurovea
Overené podujatie10 rokov Eurovea
Eurovea Galleria Shopping Center, Bratislava
Podujatia v ďalšom období
VEČER ŠPORTOVCOV MESTA PARTIZÁNSKE
VEČER ŠPORTOVCOV MESTA PARTIZÁNSKE
Mestská športová hala, Partizánske
VYNÁŠANIE MORENY 2020
VYNÁŠANIE MORENY 2020
Námestie SNP, Žarnovica
Vítanie jari v Sliači 2020
Vítanie jari v Sliači 2020
Námestie pri fontáne, Sliač
Klenoty  žánrového  filmu :   TICHÉ  MIESTO  2
Overené podujatieKlenoty žánrového filmu : TICHÉ MIESTO 2
Artkino Za zrkadlom DK Zrkadlový háj , Bratislava
Zábava na Nábreží
Overené podujatieZábava na Nábreží
Dom MO MS /bývalé CK na Nábreží/, Nábrežná 24, Nové Zámky
Klenoty  žánrového  filmu :   CHLAP  NA  STRIEDAČKU
Overené podujatieKlenoty žánrového filmu : CHLAP NA STRIEDAČKU
Artkino Za zrkadlom DK Zrkadlový háj , Bratislava
Jaričku vám nesieme 2020
Jaričku vám nesieme 2020
Kino Mier, Považská Bystrica
Mr.Bean show Slovensko
Mr.Bean show Slovensko
Nájomná Jednotka 210, Nitra
Domáca  úroda :   ALCHYMICKÁ  PEC
Overené podujatieDomáca úroda : ALCHYMICKÁ PEC
Artkino Za zrkadlom DK Zrkadlový háj , Bratislava
Divadlo: Zlatá baňa
Overené podujatieDivadlo: Zlatá baňa
Mestské kultúrne stredisko na ulici J. Matušku, Bánovce nad Bebravou
O koliesko viac - Michalovce
O koliesko viac - Michalovce
Pestucci - Restaurant & Pub, Michalovce
Bogányi Gergely zongoraestje - klavírny večer
Bogányi Gergely zongoraestje - klavírny večer
Mestské kultúrne stredisko, Komárno
Traditional  Club  Revival
Overené podujatieTraditional Club Revival
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Mr.Bean show Slovensko
Mr.Bean show Slovensko
Aula SZU, Banská Bystrica
Zóna A v B.Bystrici
Zóna A v B.Bystrici
Pivaren Magura-Sasova, Banská Bystrica
Mr.Bean show Slovensko
Mr.Bean show Slovensko
Dom armády, Trenčín
10 rokov Eurovea
Overené podujatie10 rokov Eurovea
Eurovea Galleria Shopping Center, Bratislava
Klenoty  žánrového  filmu  :    EMMA
Overené podujatieKlenoty žánrového filmu : EMMA
Artkino Za zrkadlom DK Zrkadlový háj , Bratislava
Domáca  úroda  :    ŠARLATÁN
Overené podujatieDomáca úroda : ŠARLATÁN
Artkino Za zrkadlom DK Zrkadlový háj , Bratislava
Divadlo  KĽUD   -   Pisočok
Overené podujatieDivadlo KĽUD - Pisočok
Dom kultúry Lúky, Bratislava
Stand-up comedy show Michael Szatmary & Simona
Overené podujatieStand-up comedy show Michael Szatmary & Simona
MISSEN eventový a kultúrny salón, Omšenie
Ponická fujarka 2020
Ponická fujarka 2020
Kultúrny dom Ponická Lehôtka, Poniky
Viva Talent Festival (VTF20)
Overené podujatieViva Talent Festival (VTF20)
Historická radnica, Košice
TalkShow Petra Marcina
TalkShow Petra Marcina
Mestské kultúrne stredisko, Komárno
Položky 137 (celkovo 300)