Kurz Bývaj šťastne, aktivuj svoj úspech

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
cestaksebe.com
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: info@cestaksebe.com

V Hainburgu na Dunaji, neďaleko Bratislavy, organizuje rodinná architektka Lucia Haquel školenie pre všetkých, ktorí chcú mať zo svojho bývania viac. Viac šťastia v práci, lepšie vzťahy, zdravie alebo si želajú napredovať.

Na kurze sa dozviete ako:

– sformulovať otázku resp. prioritu z oblasti úspechu, zdravia, vzťahov alebo osobného rozvoja

– zhotoviť si analýzu bytu alebo domu a identifikovať osobné priaznivé smery

– vyhodnotiť svoju analýzu na základe vstupnej otázky, či priority s praktickými krokmi na zariadenie alebo dekoráciu predmetného priestoru.

Ak uvažujete nad kúpou alebo stavbou domu alebo zariaďujete svoj byt alebo kanceláriu, je najvhodnejší čas zorientovať sa.

Na základe svojich osemročných skúseností ako architektka a aktivistka holistickej architektúry na Slovensku a v Rakúsku sa môžte na ňu obrátiť s akoukoľvek otázkou na tému bývanie. Na jej školení Bývaj šťastne, aktivuj svoj úspech sa dozviete, aké sú Vaše priaznivé smery v živote a ako ich využiť v každodennom živote vo svoj prospech.

Termín v slovenčine:
20.2.2016 (sobota) od 9.00 do 13.00 hod.
Uvádzacia cena (namiesto € 120):
68,- €, pri úhrade do 14.2.2016, po tomto termíne 78,- € 


Bližšie info ku možnostiam analýzy a jej vyhodnotení nájdete na www.tancicidum.blogspot.com.

Na svojom blogu uverejnila prvý článok na tému šťastné bývanie, ako postupovať pri zariaďovaní bytu, ktorý si môžte prečítať na tancicidum.blogspot.com.

Na Vaše otázky a účasť sa teší

Lucia Haquel, Neos Architect

Lucia Haquel je rodinná architektka, Feng Šuej poradkyňa, facilitátorka One Brain (3in1 Concepts), umelkyňa a tvorkyňa bohatstva. Píše Happy Home Blog na tancicidum.blogspot.com. Je odborníčkou na bývanie a architektúru určenú pre rodiny. Všetky jej rezidenčné projekty premieňa na najlepšiu možnú investíciu: meranú šťastím, dobrým zdravím a prosperitou celej rodiny. Jej technické znalosti a kreativita sú zastúpené vo všetkých jej projektoch. Pri ich realizácii využíva tie najlepšie postupy: princípy trvalo udržateľného rozvoja a dotiahnutie práce do finálneho detailu v súlade s Feng Šuej.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Zentrum Effata Vita Hainburg
Fotografie
Podobné podujatia