Kurz: Vzťahový koučing

Podujatie Bratislava

Koučing dvoch a viacerých strán vo vzťahoch v rôznych oblastiach – v partnerstve, rodine, susedstve, práci, biznise, medzi ľuďmi. 
Dve alebo viac „rozhádaných“ strán. A Vy ste v pozícií riešiteľa. Či už ako kouč, terapeut alebo v rámci pracovnej pozície. 
Vzťahový koučing je nestranný a za súčasnej akceptácie oboch strán poskytuje optimálne riešenie. Funguje rýchlo a efektívne, najideálnejšie rieši vzniknuté situácie už v počiatku. Je veľmi užitočným nástrojom aj v prípade už naakumulovaných problémov a dlhodobých konfliktov. Častokrát v priebehu jedného sedenia viete vyriešiť dlhoročný problém. 
Klienti pri vzťahovom koučingu uvidia veci inak, zo širšej perspektívy. Prestanú vnímať cez seba, odhalí sa im skutočná podstata, ako aj riešenie, ktoré je pre nich najideálnejšie a súčasne spoločné. Na kurze sa naučíte ako koučovať 2 a viac strán, ako dosiahnuť želaný výsledok a aplikovať metódy k riešeniu vzťahových situácii. 
OBSAH KURZU: 
Komunikácia s klientmi 
Pozícia kouča 
Reakcie klientov 
Metódy vzťahového koučingu 
Aplikácia v praxi 
Dosiahnutie želaného výsledku 
 
PRE KOHO JE KURZ VHODNÝ 

Koučov 
Absolventov výcvikov koučingu 
Pomáhajúce profesie (terapeuti a pod.) 
Osoby v riadiacich a vedúcich pozíciách 
Osoby vedúce tím ľudí 
Personalisti, manažéri 

AK BUDETE CHCIEŤ ZDOKONALIŤ SVOJE ZRUČNOSTI EŠTE VIAC 

zúčastnite sa našich kurzov – Tímový koučing, Tréning koučovania, Techniky osobnostnej diagnostiky a sebavedomia a.i.

Dĺžka trvania: 8 hodín

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MaxiTicket.sk
Fotografie
Podobné podujatia