Kutmah, Sofie, Petijee, Biomat

Podujatie Bratislava

Kutmah, Sofie, Petijee, Biomat
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Zábava, párty
Web organizátora:
www.fjuzn.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Kutmah, Sofie, Petijee, Biomat @Nová Cvernovka

Klubová noc festivalu [fjúžn] v spolupráci s vydavateľstvom ajlavmjuzik predstaví dj-ov, ktorí miešajú tracky aj rôzne kultúrne vplyvy. Samozrejme, nebude chýbať ani domáci support.

Kutmah (UK/DE/USA)
Obľúbenec Flying Lotusa je neoficiálnym otcom losangeleského beat movement. Narodil sa vo Veľkej Británii egyptskej matke a škótskemu otcovi, vyrastal v Los Angeles. V roku bol deportovaný z USA a tri mesiace strávil v zadržiavacom stredisku v Novom Mexiku. Od roku 2016 žije v Berlíne. Očakávaný debut The Revenge Of Black Belly Button! vydal minulý rok na labeli Big Dada.

https://soundcloud.com/kutmah-beats

Sofie (AT/USA)
Študovaná hudobníčka, členka Stones Throw komunity, pôvodná členka tímu Boiler Room a eklektická DJka s iránsko-rakúskymi koreňmi. Sofie sa narodila v Palo Alto, Kalifornii a vyrastala s vplyvom iránskch kaziet, nahrávok klasiky a The Electric Light Orchestra. Po detstve strávenom sťahovaním sa po USA dnes pôsobí vo Viedni.

https://soundcloud.com/anymyl

Petijee (SK)
Peter Urbanec a.k.a. Petijee urobil svoje prvé beaty v rodnom Prešove a už pár rokov ich neprestal robiť v našom hlavnom meste. Prvýkrát sa oficiálne predstavil spoločným albumom Únikový východ s reperom Eremenom, ktorý vyšiel aj v inštrumentálnej podobe v lete 2014 pod labelom Ajlavmjuzik a pár mesiacov na to sa pripomenul inštrumentálnym EP T.O.F. na českom Humble Grooves.

http://ajlavmjuzik.com/project/petijee/

Biomat (SK)
Dj, turntablista a producent. S gramofónmi sa hrá už vyše desať rokov, dlhé roky mal v obľube najme UK sound. Dnes v jeho setoch nájdete všeličo, hip-hop nevinímajúc. Album Biotrick z roku 2011 vzišiel zo spoločnej práce Biomata a 3CK-a. Bolo to vôbec po prvý raz, kedy bol na slovenskej nahrávke predstavený gramofón ako plnohodnotný nástroj.

http://ajlavmjuzik.com/project/biomat/

Podujatie sa koná v spolupráci s Visegrad Film Forum 2018 v rámci 13. ročník festivalu [fjúžn], ktorý organizuje Nadácia Milana Šimečku.

Miesto konania podujatia: Nová Cvernovka, Račianska 78, Bratislava
Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/14463/ajlavmjuzik-fjuzn-night-kutmah--sofie--petijee--biomat
Dátum začiatku podujatia: 20. Apríla 2018 22:00
Dátum ukončenia podujatia: 21. Apríla 2018 02:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1831N 17.1317E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Kutmah, Sofie, Petijee, Biomat @Nová Cvernovka

Meno organizátora: [fjúžn]
Fotografie
Podobné podujatia
Red Rock Fest 2018
Red Rock Fest 2018
Hrad Červený Kameň, Častá
Stretnúcí Záhoráku
Stretnúcí Záhoráku
Autokemp Rudava, Malé Leváre
UPRISING FESTIVAL 2018
UPRISING FESTIVAL 2018
Zlaté Piesky, Bratislava