LÁBSKY MAJÁLES 2018

Podujatie Láb

LÁBSKY MAJÁLES 2018
Pridať do môjho kalendára
Festivaly, Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Láb

LÁBSKY MAJÁLES 2018

Lábsky Majáles je jedinečnou kultúrnou akciou na Záhorí v obci Láb len 30 km od Bratislavy. Na druhom ročníku tohto jednodňového festivalu vystúpia opäť tie najlepšie slovenské rockové hudobné skupiny.
No Name, Iné Kafe, Smola a Hrušky, ale aj skupiny Problém a Rebelent sa postupne vystriedajú na hlavnom pódiu. V tomto bohatom hudobnom programe na Vás čaká ešte jeden špeciálny hosť, ktorého však organizátori môžu zverejniť až 10. marca. Festival sa začne už od 13.00 hodiny futbalovým zápasom organizátorov udalosti Doda z INEKAFE so svojim výberom a mužstvom starostu obce Mariána Moravčíka. Organizátori majálesu mysleli aj na tých najmenších, preto od 14.30 vystúpi na špeciálnom pódiu hneď vedľa kolotočov populárna detská skupina Paci Pac s ich hodinovým programom. Od 16.00 začne hlavný hudobný program, ktorý po po polnoci ukončí oldies diskotéka. Oproti prvému ročníku sa výrazne posilnia aj služby na festivale. Na návštevníkov bude čakať množstvo výčapov s alko a nealko nápojmi, ale aj stánkov s rôznymi dobrotami a klasickými festivalovými jedlami. Počet mobilných toaliet sa tiež navýši, aby sa fanúšik Lábskeho Majálesu cítil počas celého dňa a večera čo najlepšie. Obec Láb a agentúra True Believers Music agency Vás pozývaju na túto udalosť a tešia sa na Vašu návštevu.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Vyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Overené podujatieVyznanie Mariky Gombitovej / Bratislava
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava, Bratislava
Festival Svetla: LÁSKA
Festival Svetla: LÁSKA
Cultus Ružinov, Bratislava
RYTMUS v Clube Hron
RYTMUS v Clube Hron
Club Hron, Bratislava