LADIES NIGHT - Nitra

Podujatie Nitra

LADIES NIGHT - Nitra

Historicky najviac striptérov na jednom mieste! Veľkolepá striptízová v podaní špičkových striptérov z celého sveta na vás čaká v Košiciach, Žiline, Nitre a v Bratislave! Máj vás rozpáli!
Rozpáľte svoje zmysly pohľadom na dokonale vyformované telá sexi striptérov v horúcej MEGA strip show! Milé dámy, Slovensko navštívi historicky najviac striptérov, ktorí sa zídu na jednom mieste! Striptérska svetova elita, sexi vyšportovaní a charizmatickí muži, striptéri z krajín ako Španielsko, Taliansko, Švajčiarsko, Portugalsko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko,Kanada či Kolumbia. Už druhýkrat sa predstaví na Slovensku exkluzívne pre Magnifique Agency jeden z hlavných hercov veľmi úspešného americkeho filmu I AM A STRIPPER (ukážka z filmu TU, ktorý vám predvedie originál americkú striptizovú show... JEREMY je najprestižnejší stripter KANADY. V Bratislave je táto úžasná mega show spojená aj s Majstrovstvami sveta v pánskom striptíze,ktorú bude moderovať legenda európskeho pornopriemyslu ROBERT ROSENBERG.

Pozrite si najžiadanejších pánov z celeho sveta, mužov s oceľovými svalmi, dômyselnými kostýmami, očarujúcim šarmom a dych vyrážajúcou choreografiou, ktorá vás dostane do varu.
Je pre vás pripravený celovečerný program plný pikantných a napínavých okamihov, show, ktorá vám navždy ostane v pamäti. Prinášame vám to najlepšie čo planéta doposiaľ ponúkla, tak neváhajte a zakúpte si vstupenku na horúcu majovu noc, ktorá rozpáli všetky vaše zmysly!

Estrádna hala PKO , ulica J. Kráľa 4, 949 01 Nitra
13.5.2016 20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
VEĽKÁ OLDIES & RETRO PARTY: Koncert + Afterparty
Overené podujatieVEĽKÁ OLDIES & RETRO PARTY: Koncert + Afterparty
Tullum Music Bar (Bývalý Corner na Mostnej), Nitra
7edem bez záruky
7edem bez záruky
Nájomná Jednotka 210, Nitra
Benátska Noc 2020
Benátska Noc 2020
Termálne kúpalisko Štrand Emila Tatárika, Nové Zámky
VEĽKÁ OLDIES & RETRO PARTY: Koncert + Afterparty
Overené podujatieVEĽKÁ OLDIES & RETRO PARTY: Koncert + Afterparty
Tullum Music Bar (Bývalý Corner na Mostnej), Nitra