Land Rover SNOW SHOW 2020

Podujatie Oščadnica

Land Rover SNOW SHOW 2020

V sobotu 1. februára vás pozývame do Snowparadise Veľká Rača na unikátny projekt LAND-ROVER SNOW SHOW. 
 Jeho hlavnou myšlienkou je spestrenie a obohatenie zimnej sezóny 2020 a dotvorenie atmosféry prostredníctvom zábavy a prezentácie noviniek pre danú sezónu. V Snowparadise si budú môcť návštevníci pozrieť a vyskúšať horúcu novinku LAND-ROVER DEFENDER a ďalšie modely z portfólia RANGE ROVER a DISCOVERY, testovať aktuálnu kolekciu lyží značky ROSSIGNOL, okuliare a prilby BOLLÉ, CÉBÉ a športové oblečenie DAINESE.
Návštevníci si prídu na svoje pri ochutnávke horúcich aj ľadovo vymrazených nápojov JÄGERMEISTER a takisto môžu ochutnať aj nealko zázvorový nápoj ROCHESTER GINGER. Vysnívané zamestnanie vám pomôže nájsť PROPLUSCO a operatívny leasing vozidiel predstaví LEASEPLAN.
 Celá séria LAND-ROVER SNOW SHOW je sprevádzaná TOMAGGIOM – moderátorom z Rádia Anténa Rock, ktorý sa zaručene postará o Vašu zábavu pri moderovaní športových a súťažných aktivít. Celodenným finále každej z akcií je hlavná výhra – auto LAND-ROVER na víkend. 

Začiatok podujatia: 1. 2. 2020 8:30:00
Koniec podujatia: 1. 2. 2020 16:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.