Letné kino v Amfiku: Čiara

Podujatie Košice

Letné kino v Amfiku: Čiara

Do ponuky LETNÉHO KINA V AMFIKU pribudol slovenský film ČIARA, ktorý diváci uvidia 23. augusta so začiatkom o 20:00 hod.

Adam Krajňák je otcom rodiny i hlavou kriminálnej skupiny, ktorá pašuje cigarety cez slovensko-ukrajinskú hranicu. V kruhu svojich najbližších zohráva nenahraditeľnú rolu starostlivého dôverníka, ale aj zásadového a nekompromisného vodcu, ktorému ani v rozhodujúcich okamihoch nechýba temperament.

Pokojné spolužitie dvoch prelínajúcich sa svetov sa však začne otriasať, keď novovybudovaná hranica Schengenského priestoru spôsobí nárast nervozity z nejasnej budúcnosti. A keď jedna z pašeráckych zásielok stroskotá, spustí sa nezastaviteľná lavína udalostí, počas ktorých bude musieť Krajňák spochybniť svoje vlastné hranice, ktoré doteraz odmietal prekročiť.

Réžia Petra Bebjaka vnáša do kriminálneho námetu s prvkami thrilleru nákazlivú iskru, ktorá ho na míle vzďaľuje od obyčajnej žánrovej zábavy a odhaľuje univerzálny ľudský príbeh, zasadený do prostredia, v ktorom sa prelínajú kultúry, zvyky i životy.

Vstupné: 5,95 €

Miesto konania podujatia: AMFIK Košice, Festivalové námestie 2, Košice
Vstupenky: http://ticketware.eu/p/5hyt
Dátum začiatku podujatia: 23. Augusta 2017 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 23. Augusta 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.727N 21.2387E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Letné kino v Amfiku: Čiara

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: AMFIK Košice
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.