Letný festival - Lavórovica fest 2019

Podujatie Palárikovo

Letný festival - Lavórovica fest 2019
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti, Koncerty, Festivaly
Web podujatia:
www.lavorovica.sk
Web organizátora:
www.lavorovica.sk
Ďalšie podujatia v meste Palárikovo
Podrobnejšie informácie: Letný hudobný festival pre celú rodinu LAVÓROVICA FEST 2019

Na svete je nový festival! Pod názvom LAVÓROVICA FEST 2019 PALÁRIKOVO sa uskutoční 22.júna 2019 v športovom areáli OTJ v západoslovenskej dedine Palárikovo. Na svoje si tu prídu takmer všetci. Starší, mladší, dokonca aj deti, pre ktoré vystúpi zoskupenie Paci-pac či Hanička a Murko. Doslova môžeme povedať, že pôjde o „rodinný“ hudobný festival, ktorých nie je na Slovensku veľa. Momentálne sú vstupenky na festival v predpredaji za znížené ceny.

Organizátormi „Lavórovice“ sú manželia Tomšíkovci. „Už dlho bolo mojím snom zrealizovať hudobný festival v Palárikove,“ prezradil nám Marek Tomšík, výborný športovec – volejbalista, držiteľ striebornej medaily z Paralympiády v Atlante v roku 1996 a bronzovej zo Sydney v roku 2000. V Palárikove a v okolí  je známy ako majiteľ Chránenej dielne Vector a zaoberá sa i tlačou vtipných tričiek a darčekových predmetov. Spolu s manželkou Jankou sa už od jesene 2018 pustili do organizácie festivalu. Podarilo sa im získať skupiny Smola a Hrušky, Zóna A i Slobodná Európa. Okrem týchto headlinerov vystúpi Bukasový masív, Ploštín Punk, Reunion, Hoväda.sk,  Colorado a TS Texas, Zeus i domáci Túlavý pes. Moderátorom celého festivalu bude známy moderátor rádia Anténe Rock SiFon. Vystúpenia skupín budú prebiehať na dvoch pódiách od obeda 22.júna 2019, no areál bude otvorený už od 9. hodiny rána. Najmenších návštevníkov určite potešia skákacie hrady, MIMONI maskoti, drevený ručný kolotoč či maľovanie na tvár. Nebude chýbať ani dobré jedlo – mäsité alebo vegetariánske, múčniky a samozrejme nápoje. Výhodou bude parkovanie zadarmo.

Vstupenky si môžete zakúpiť na www.lavorovica.sk, kde sa začal predpredaj za nižšie ceny, ako bolo v článku už spomenuté. V ponuke sú pre záujemcov aj VIP lístky.

Nenechajte si ujsť tento hudobný festival pre celú rodinu! Príďte zažiť skvelú atmosféru koncertov, kde sa uvoľníte, zabavíte, zatancujete a zaspievate si spolu so svojimi priateľmi. 22.júna vám na to poskytne príležitosť - LAVÓROVICA FEST 2019 PALÁRIKOVO!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MAJA CREATIVE, s.r.o.
Pridať fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.