Letný tanečný koncert SWING SOCIETY ORCHESTRA

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty, Tanečné zábavy a plesy
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Letný tanečný koncert Swing Society Orchestra.

 

  Aj toto leto si Swing Society Orchestra pripravilo letný koncert, ktorý sa uskutoční dňa 10.6.2016 o 19:30 hod. pre tento ansámbel v neobvyklom prostredí. Svoj repertoár aj s novými skladbami predvedie svojim fanúšikom v LA Fiesta Café and Latino Club v Bratislave na Prievozskej ulici č. 18.

Tento klub je známi veľkým tanečným parketom, kde sa konajú rôzne tanečné kurzy, dostačujúcim priestorom na sedenie a kvalitnou ponukou miešaných drinkov ponúkaných z dvoch barov.

Z názvu koncertu, ako aj z vybratého miesta SSO naznačuje, že je pripravený vyzvať návštevníkov ku kvalitnej tanečnej zábave v príjemnom prostredí a pri kvalitnom občerstvení.
   Okrem obľúbeného tanečného a swingového orchestra sa na akcii pri mikrofóne vystrieda niekoľko stabilných hostí. Návštevníci sa môžu tešiť na Katku Korček, Katku Michálikovú a taktiež Tomáša Vravníka.

Miesta na sedenie si môžete rezervovať na tel. číslach: +421244889988, +421917287971, alebo mailom na adrese: info@lafiesta.sk

Vstupné: 8 euro

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Swing Society Orchestra
Fotografie
Podobné podujatia
KABÁT TOUR 2020
KABÁT TOUR 2020
Štadión Ondreja Nepelu SLOVNAFT Arena, Bratislava
Zvieratka na letisku
Zvieratka na letisku
Divadlo Aréna, Bratislava
TEMNÉ KECY
TEMNÉ KECY
Barrock, Bratislava
Separ OG Tour 2020
Separ OG Tour 2020
Refinery Gallery, Bratislava
DESmod – Teatro set 2020
DESmod – Teatro set 2020
DK Zrkadlový háj, Bratislava