Letný tanečný koncert SWING SOCIETY ORCHESTRA

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Koncerty, Tanečné zábavy a plesy
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Letný tanečný koncert Swing Society Orchestra.

 

  Aj toto leto si Swing Society Orchestra pripravilo letný koncert, ktorý sa uskutoční dňa 10.6.2016 o 19:30 hod. pre tento ansámbel v neobvyklom prostredí. Svoj repertoár aj s novými skladbami predvedie svojim fanúšikom v LA Fiesta Café and Latino Club v Bratislave na Prievozskej ulici č. 18.

Tento klub je známi veľkým tanečným parketom, kde sa konajú rôzne tanečné kurzy, dostačujúcim priestorom na sedenie a kvalitnou ponukou miešaných drinkov ponúkaných z dvoch barov.

Z názvu koncertu, ako aj z vybratého miesta SSO naznačuje, že je pripravený vyzvať návštevníkov ku kvalitnej tanečnej zábave v príjemnom prostredí a pri kvalitnom občerstvení.
   Okrem obľúbeného tanečného a swingového orchestra sa na akcii pri mikrofóne vystrieda niekoľko stabilných hostí. Návštevníci sa môžu tešiť na Katku Korček, Katku Michálikovú a taktiež Tomáša Vravníka.

Miesta na sedenie si môžete rezervovať na tel. číslach: +421244889988, +421917287971, alebo mailom na adrese: info@lafiesta.sk

Vstupné: 8 euro

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Swing Society Orchestra
Fotografie
Podobné podujatia
Václav Neckář & Bacily
Václav Neckář & Bacily
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieCONCORD ORCHESTRA
EUROVIA Aréna, ŠH Pasienky, Bratislava
CALIN ~ Bratislava
CALIN ~ Bratislava
Hopkirk Club, Bratislava