Leto v parku Diego, Bad Karma Boy a Korben Dallas

Podujatie Košice

Leto v parku | Diego, Bad Karma Boy a Korben Dallas

Areál Kasární/Kulturparku je počas leta obliehaný návštevníkmi, ktorí prichádzajú vypočuť si svoje obľúbené skupiny. Tri kapely sú pripravené uspokojiť svojich fanúšikov 8. augusta 2019. Na pódiu sa od 19:00 hod. vystriedajú Diego, Bad Karma Boy a headlinerom večera bude Korben Dallas.
Hudobnú šou začne bratislavská kapela DIEGO, ktorá sa objavuje predovšetkým na klubových koncertoch, ale veľmi rada si užíva aj festivalové pódiá. Do Košíc prichádzajú aj so svojim posledným štúdiovým počinom. Skladba Searching vyšla na kompilácii Ostrov hudby 3. Publikum rozohní aj slovenská alternativno-rocková hudobná skupina BAD KARMA BOY, ktorá sa žánrovo pohybuje na rozmedzí indie popu, indie rocku, psychedelického popu a do istej miery i folku. Čerešničkou na torte bude nepochybne známa rocková skupina KORBEN DALLAS, ktorá svojou hudbou prekračuje hranice nezávislej scény. Vstupné: 12 € v predpredaji/15 € v deň podujatia

Štvrtok 8. augusta 2019 o 19:00 – 22:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia