Longital & Lenka Dusilová solo

Podujatie Bratislava

Longital & Lenka Dusilová solo / Bratislava hudobný klub Kamel

Vstupné - státie
- Predpredaj/rezervácie : 12 eur
- Na mieste : 15 eur

Vstupné - voľné sedenie balkón (VIP s občerstvením)
- predpredaj/rezervácie 18 eur
- na mieste 20 eur

Študenti (státie)
- Predpredaj/rezervácie 7eur
- Na mieste 10 eur

Rezervácie ZŤP vstupenky 1 EUR

Rezervácie mailom na: rezervacie@karlovaves.sk

Československý dvojkoncert Longital a Lenky Dusilovej v bratislavskom klube Kamel je výsledkom dlhoročného priateľstva a umeleckej blízkosti. Obidvaja protagonisti sa vyznačujú hľadaním vlastnej, nekompromisnej cesty v tvorbe a aj v hudobnom biznise. V posledných rokoch absolvovali spoločné klubové turné a aj niekoľko veľkých koncertov (Praha, Brno, Bratislava), na pražskom krste albumu Divoko sa Lenka ujala role krstnej mamy. Spoločné koncerty Lenky Dusilovej a Longital sú spontánne a neopakovateľné, umelecká otvorenosť a ľudská blízkosť obidvoch headlinerov nevylučuje že na pódiu vznikne aj hudobné prekvapenie.

LENKA DUSILOVÁ http://www.lenkad.com
Päťnásobná držiteľka českých hudobných cien Anděl je mimoriadny úkaz hudobnej scény našich susedov. Z pozície rockovej a popovej hviezdy putuje k osobnému vyjadreniu a slobodne prijíma impulzy z najrôznejśích štýlov a mimohudobných zážitkov. Spolupracuje so špičkovými zoskupeniami (Vertigo Quintet, Baromantika, Clarinet Factory) a tvorí aj živú scénickú hudbu s ktorou cestuje po celom svete. V Bratislave Lenka predstaví svoj sólový koncertný program v ktorom dokazuje že patrí nielen medzi spevácke hviezdy ale je aj skvelou skladateľkou, gitaristkou a jedinečnou autorkou/producentkou bravúrne ovládajúcou nové hudobné technológie. Sama na pódiu dokáže strhnúť diváka do vlastného hudobného vesmíru v ktorom sa prelína imaginatívna inštrumentálna hudba a veľmi osobná piesňová tvorba.

LONGITAL http://www.longital.com
Stálica slovenskej hudobnej scény a zakladatelia prestížneho slovenského labelu Slnko Records. Za 16 rokov sa skupina predstavila na koncertoch v 12 krajinách Európy, USA a Kanade. Aktuálny a v poradí dvanásty album Divoko (2016) bol nominovaný na cenu Radio Head Awards v kategórii Album roka, kritici na Slovensku a v čechách ho okamžite zaradili medzi najzaujímavejšie slovenské albumy. Skupina koncertuje v triu Shina (spev, basgitara), Daniel Salontay (gitara, slák) a Marián Slávka (bicie, klavír).

Koncert v Kamel klube v bratislavskej štvrti Karlova Ves je výnimočný aj tým, že sa jedná o vystúpenie Longital takmer doma. Zakladatelia Shina a Daniel Salontay totiž žijú a tvoria len niekoľko sto metrov od tohoto miesta, kopci Dlhé Diely ktorý mal historický názov Longital.

Miesto konania podujatia: Kamel klub, Molecova 2, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 17. Februára 2018 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Februára 2018 23:00
Pravdepodobné súradnice: 48.15N 17.0618E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Longital & Lenka Dusilová solo / Bratislava hudobný klub Kamel

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: LONGITAL
Fotografie
Podobné podujatia
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava
Ben Cristovao
Ben Cristovao
Ateliér Babylon, Bratislava