LORDI

Podujatie Galanta

LORDI

Podkladom neodolateľnej komédie Lordi bola korešpondencia O. Wildea a R. Rossea, ktorú si vymieňali po Wildeovom prepustení z väzenia, kým žil v Paríži pod menom Sebastian Melmoth. V tejto korešpondencii bola už načrtnutá dejová osnova hry, charaktery jednotlivých lordov a čiastočne aj dialógy. Kreatívne dotvorený príbeh rozvíja dejovú líniu a dialógy a posúva hru do jej finálnej podoby.
Hlavné postavy tejto salónnej, ľahko škandálnej komédie sú traja "roztopašní" LORDI, ktorí tajne hrajú hru s jasnými, i keď trochu pochybnými pravidlami. Na utajených klubových schôdzkach si totiž navzájom rozdeľujú dámy a za sexuálne úspechy či neúspechy s nimi si prideľujú červené alebo čierne body. Jedného dňa sa však pravidlá škandalóznej hry neľútostne obrátia proti nim. Veselá inscenácia je výsmechom mužskej ješitnosti, dvojitej morálky, no na druhej aj oslavou pevného priateľstva, ktoré vydrží i tie najťažšie skúšky. Réžia: Peter Serge Butko Hrajú: Maroš Kramár, Jozef Vajda, Peter Šimun

Predstavenie nie je vhodné pre mládež do 15 rokov.

Predstavenie bude prebiehať v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali COVID).
Podmienkou vstupu na predstavenie je: a) potvrdenie o plnom očkovaní alebo b) negatívny test na COVID-19 (PCR/LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 48 hodín od odberu) alebo c) potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID-19 pred menej ako 180 dňami.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
SPEV KOHÚTA
Overené podujatieSPEV KOHÚTA
Dom kultúry, Trnava
PANIKÁRI
Overené podujatiePANIKÁRI
Dom kultúry, Trnava
LORDI
Overené podujatieLORDI
Dom kultúry, Trnava