Lovci miest 2018

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Kultúra, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Lovci miest 2018, predstavujú typ hry scavenger hunt, kde 3-členné tímy budú musieť behom 120 minút splniť vyše 30 zábavných úloh s miernou štipkou guráže, a to skôr ako ostatné tímy. Všetky úlohy bude musieť tím zdokumentovať prostredníctvom fotografie, či videa a následne sa posúdi správnosť splnenia úlohy a tím dostane daný počet bodov, ktorý prislúcha k danej úlohe.


Hra bude súčasne, dňa 23. júna 2018 (sobota) prebiehať v desiatich slovenských mestách (Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Piešťany, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina), z ktorých sa určí celkové poradie (teda poradie bude určené zo všetkých tímov a miest). V každom meste budú rovnaké pravidlá a úlohy.


Tím, ktorí behom 120 minút dosiahne najväčší počet bodov vyhráva. Celkovo tímy budú bojovať o výhry v hodnote vyše 150€. Víťaz okrem iného vyhrá kupón na hru PanIQ Room (escape room) v meste podľa vlastného výberu. Druhé a tretie miesto bude ocenené formou poukážok do kina. Ďalej sú pripravené aj ďalšie výhry, ako výhry pre najkreatívnejší tím.


Registrácia tímov bude spustená od 1. marca 2018, no pozor počet miest bude obmedzený, preto dlho neváhaj a registruj svoj tím čo najskôr. Link na registráciu bude uverejnený na facebook-ovej udalosti Lovci miest 2018, kde sú uverejnené aj bližšie informácie k registrácii.


Pre viacej informácií sleduj udalosť na FB: Lovci miest 2018

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať prostredníctvom facebook-u alebo zaslaním mailu na komunita.punkstream@gmail.com

Organizátor: OZ Punkstream

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: OZ Punkstream
Fotografie
Podobné podujatia
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
DESMOD 20 rokov VYROBENÝ PRE TEBA
Štadión Ondreja Nepelu SLOVNAFT Arena, Bratislava
TEMNÉ KECY
TEMNÉ KECY
Harley Saloon, Bratislava
Deň otvorených ateliérov® 2020
Overené podujatieDeň otvorených ateliérov® 2020
Bratislavský samosprávny kraj, Bratislava
Bratislavský Kaviár jeseň 2020
Overené podujatieBratislavský Kaviár jeseň 2020
KC Dunaj~, Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Umenie vraždy
Overené podujatieUmenie vraždy
DK Zrkadlový háj, Bratislava