Lovci miest 2018

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Kultúra, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Lovci miest 2018, predstavujú typ hry scavenger hunt, kde 3-členné tímy budú musieť behom 120 minút splniť vyše 30 zábavných úloh s miernou štipkou guráže, a to skôr ako ostatné tímy. Všetky úlohy bude musieť tím zdokumentovať prostredníctvom fotografie, či videa a následne sa posúdi správnosť splnenia úlohy a tím dostane daný počet bodov, ktorý prislúcha k danej úlohe.


Hra bude súčasne, dňa 23. júna 2018 (sobota) prebiehať v desiatich slovenských mestách (Banská Bystrica, Bratislava, Košice, Nitra, Piešťany, Poprad, Prešov, Trenčín, Trnava a Žilina), z ktorých sa určí celkové poradie (teda poradie bude určené zo všetkých tímov a miest). V každom meste budú rovnaké pravidlá a úlohy.


Tím, ktorí behom 120 minút dosiahne najväčší počet bodov vyhráva. Celkovo tímy budú bojovať o výhry v hodnote vyše 150€. Víťaz okrem iného vyhrá kupón na hru PanIQ Room (escape room) v meste podľa vlastného výberu. Druhé a tretie miesto bude ocenené formou poukážok do kina. Ďalej sú pripravené aj ďalšie výhry, ako výhry pre najkreatívnejší tím.


Registrácia tímov bude spustená od 1. marca 2018, no pozor počet miest bude obmedzený, preto dlho neváhaj a registruj svoj tím čo najskôr. Link na registráciu bude uverejnený na facebook-ovej udalosti Lovci miest 2018, kde sú uverejnené aj bližšie informácie k registrácii.


Pre viacej informácií sleduj udalosť na FB: Lovci miest 2018

V prípade otázok nás neváhaj kontaktovať prostredníctvom facebook-u alebo zaslaním mailu na komunita.punkstream@gmail.com

Organizátor: OZ Punkstream
Meno organizátora: OZ Punkstream
Fotografie
Podobné podujatia
Karloveské hody 2019
Karloveské hody 2019
Líščie Údolie, Bratislava
Čaj o piatej v SNG/ Tančiareň
Overené podujatieČaj o piatej v SNG/ Tančiareň
Cafe Berlinka Budova SNG, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieDeň otvorených ateliérov 2019
Rohožník, Stupava, Bratislava, Bratislava – Vajnory, Ivanka pri Dunaji, Chorvátsky Grob, Svätý Jur, Limbach, Pezinok, Viničné, Vinosady, Modra, Častá, Budmerice, Bratislava
LingvaFest'2019
Overené podujatieLingvaFest'2019
Ekonomická Univerzita, Bratislava
SILNÉ REČI
SILNÉ REČI
Luna Bar , Bratislava