Lucián Bezák- pôstne hudobné pásmo

Podujatie Bojnice

Srdečne Vás pozývame na pôstne hudobné pásmo skladateľa, klaviristu a speváka Luciána Bezáka, ktoré sa uskutoční v sobotu 25.3.2017 o 18,15 hod. v kostole sv. Martina v Bojniciach. Zaznie 10 minimalistických skladieb z nového CD Chvíle s Carlom Carrettom, ktoré budú prepojené úryvkami z meditácií talianskeho spisovateľa Carla Carretta z knihy Kráčajme cestou lásky.

Lucián Bezák je skladateľ, klavirista a spevák pochádzajúci z Bánoviec nad Bebravou. Po vyštudovaní Štátneho konzervatória v Bratislave pôsobil profesionálne v hudobnej skupine AC+. Po roku 1989 si zakladá vlastnú rockovú kapelu Sába, s ktorou vydal 3 hudobné albumy- Dar, Myrta a Pod obal. Jeho kompozičný záber predstavuje široké žánrové spektrum: od rocku cez pop music, gospel music až po súčasnú vážnu hudbu a experimentovanie. V súčasnosti žije v Topoľčanoch, kde pracuje ako pedagóg na ZUŠ L. Mokrého.

Ako hosť vystúpi aj Spevácky zbor sv. Martina s novými skladbami ich pripravovaného koncertného programu.

vstupné: dobrovoľné

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Lucián Bezák
Fotografie
Podobné podujatia