Machine Head v Bratislave 2020

Podujatie Bratislava

Machine Head v Bratislave

Legendárni Machine Head, často označovaní za najvlypnejšiu metalovú kapelu, oslavujú 25. rokov od vydania debutového a zároveň prelomového albumu Burn My Eyes. Partia pôvodom z Oaaklandu sa rozhodla pripomenúť si tento míľnik najlepším možným spôsobom. Vyrazia na turné s exkluzívnym programom a s pôvodnými členmi. V rámci európskeho turné zahrajú 10. mája v bratislavskej refinery gallery.

>> Vstupenky od 39,50 EUR už v piatok 20. septembra exkluzívne iba cez Lístocheck:
https://listocheck.sk/detail/machine-head-bratislava

Výnimočnosť večera potvrdzuje niekoľko faktov. Celý trojhodinový program bude zložený výlučne zo skladieb Machine Head, na koncerte nebudú žiadne iné predkapely ani hostia. Druhým faktom je, že kapela ide celý večer filmovať a tento záznam si budú môcť návštevníci hneď po koncerte zadarmo stiahnuť. Rovnako budú v ponuke aj rôzne špeciálne VIP balíčky obsahujúce aj meet & greet či účasť na zvukovej skúške. Všetky špecialitky treba hľadať priamo na oficiálnej stránke Machine Head:
https://www.machinehead1.com/

Skupina Machine Head vznikla v americkom meste Oakland v roku 1992. Zakladateľmi sú Robb Flynn a Adam Duce, skupinu založili po rozpadne Vio-Lence, čo bola Flynnova predchádzajúca partia. V tvorbe kapely je od počiatkov cítiť silnú melodiku, čo sa napriek takmer hard-corovým koreňom neskôr pretavilo až do nu-metalového označovania. Napriek všetkému sa Machine Head vždy posúvajú dopredu. Na konte majú deväť štúdiových albumov vrátane toho debutového Burn My Eyes, ktorý spôsobil skutočnú búrku na metalovej scéne a dodnes je považovaný za jeden z najvplyvnejších albumov 90. rokov.

Začiatok podujatia: 10. 5. 2020 19:00:00
Koniec podujatia: 10. 5. 2020 23:00:00
Vstupenky
Fotografie
Podobné podujatia
Maluma 2020
Maluma 2020
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Karol Duchoň 70 - Posledný bohém
Overené podujatieKarol Duchoň 70 - Posledný bohém
AXA aréna NTC Bratislava, Bratislava
SIMA
SIMA
Edison Park, Bratislava
ULTRA COLOR
ULTRA COLOR
Edison Park, Bratislava
Jarek Nohavica
Jarek Nohavica
Majestic Music Club, Bratislava