Mafiánske historky

Podujatie Košice

Mafiánske historky
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Divadlo
Web organizátora:
www.planetazazitkov.sk
Ďalšie podujatia v meste Košice
Podrobnejšie informácie: 00421 948 655 699

Dnes už kultovú komédiu MAFIÁNSKE HISTORKY napísal Karol Vosátko ako reflexiu na obdobie porevolučných rokov na Slovensku.

Päste hlavných protagonistov boli rýchlejšie ako vaše myšlienky, prenikavý intelekt sa zasekol na druhom stupni základnej školy. A pri práci používali metódy, ktoré vedeli presvedčiť každého.

Štvorica ikonických postavičiek, si žije niekde na Slovensku, v mafiánskom svete 90-tych rokov minulého storočia a majú plnú hlavu starostí s angličtinou, nákupmi a účtovníctvom.

Každé predstavenie je iné a nenapodobiteľné aj vďaka improvizácii hlavných postáv. Spolu viac ako 350 repríz v rôznych kútoch Slovenska radí Mafiánske historky medzi najúspešnejšie divadelné predstavenia.  

 Neprehliadnuteľné charaktery si môžete vychutnať v podaní Petra Sklára, Petra Batthyányho, Martina Vaneka a Igora Adamca. Autorsky a režijne hru zastrešil Karol Vosátko.

 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Planeta zážitkov
Fotografie
Podobné podujatia