MAJSTROVSTVÁ SVETA V PÁNSKOM STRIPTÍZE - Bratislava

Podujatie Bratislava

MAJSTROVSTVÁ SVETA V PÁNSKOM STRIPTÍZE - Bratislava

Historicky najviac striptérov na jednom mieste! Veľkolepá striptízová v podaní špičkových striptérov z celého sveta na vás čaká v Košiciach, Žiline, Nitre a v Bratislave! Máj vás rozpáli!
Rozpáľte svoje zmysly pohľadom na dokonale vyformované telá sexi striptérov v horúcej MEGA strip show! Milé dámy, Slovensko navštívi historicky najviac striptérov, ktorí sa zídu na jednom mieste! Striptérska svetova elita, sexi vyšportovaní a charizmatickí muži, striptéri z krajín ako Španielsko, Taliansko, Švajčiarsko, Portugalsko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko,Kanada či Kolumbia. Už druhýkrat sa predstaví na Slovensku exkluzívne pre Magnifique Agency jeden z hlavných hercov veľmi úspešného americkeho filmu I AM A STRIPPER (ukážka z filmu TU, ktorý vám predvedie originál americkú striptizovú show... JEREMY je najprestižnejší stripter KANADY. V Bratislave je táto úžasná mega show spojená aj s Majstrovstvami sveta v pánskom striptíze,ktorú bude moderovať legenda európskeho pornopriemyslu ROBERT ROSENBERG.

Pozrite si najžiadanejších pánov z celeho sveta, mužov s oceľovými svalmi, dômyselnými kostýmami, očarujúcim šarmom a dych vyrážajúcou choreografiou, ktorá vás dostane do varu.
Je pre vás pripravený celovečerný program plný pikantných a napínavých okamihov, show, ktorá vám navždy ostane v pamäti. Prinášame vám to najlepšie čo planéta doposiaľ ponúkla, tak neváhajte a zakúpte si vstupenku na horúcu majovu noc, ktorá rozpáli všetky vaše zmysly!

Majestic Music Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava
12.5.2016 20:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Gypsy Čáve / Bratislava
Overené podujatieGypsy Čáve / Bratislava
Ateliér Babylon, Bratislava
Sibelius, Suchoň a Schumann
Sibelius, Suchoň a Schumann
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Bratislava
Mafiánske historky
Overené podujatieMafiánske historky
DK Zrkadlový háj, Bratislava