Make Like a Tree

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Make Like a Tree at RestArt bar, Bratislava

Make Like a Tree predstavuje cestovanie zachytené v hudbe a vo fotografii vytvorenými Sergeyom Onischenkom - tulákom z Ukrajiny, ktorý cestuje po svete a šíri svoj indie-folkové piesne s dotykom nonkomformizmu a myšlienkami Beat generácie. Zároveň vystavuje svoje fotografie krajiny v minimalistickom štýle zhotovené počas svojich výletov. Make Like a Tree je kapela jedného hudobníka, Sergey však často spolupracuje s miestnymi umelcami a skoro každý koncert hrá s novými ľuďmi. Zaujímavosťou albumu je, že všetky skladby sú vytvorené a zaznamenané v rôznych kútoch sveta. Experimenty so zvukmi, spolupráca s publikom môže zmeniť jednočlennú kapelu na duo alebo ešte rozmernejšie improvizujúce zoskupenie, takže buďte pripravení zúčastniť sa na procese tvorenia hudby..
Skladby z albumu Make Like a Tree vás vezmú do sveta prírody, lesov a hôr, do sveta piesní veľrýb na dne oceána..

Make Like a Tree je kombinácia hudby, fotografie a premietania, ktoré boli vytvorené a zachytené na cestách počas niekoľkoročného cestovania okolo sveta.

V rámci programu uvidíte:
Hudbu: http://makelikeatree.org/
Výstavu fotografií: http://onisch.com/
Film z Papua Nová Guinea a Austrálie

Aktuálny koncert je súčasťou svetového turné na podporu nového albumu „Animal“, ktorý bol práve vydaný v Berlínskom indie vydavateľstve Monkeyrecords.

Album si môžete zakúpiť a vypočuť tu:
ITUNES goo.gl/ssXYuL
SPOTIFY goo.gl/AaGHO6
BANDCAMP goo.gl/wgnv7e
Oficiálna tlačová správa: http://www.monkeyrecords.com/artist/make-like-a-tree/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Make Like a Tree is a quintessention of travels expressed in music and photography created by Sergey Onischenko - vagabonder from Ukraine who is hitch-hiking round the world and spreading his indie-folk tunes with a touch of non-conformism and Beat Generation ideas and exhibiting his minimalistic landscape photography taken in omnifarious places during his journeys. Each concert is played with new members and all songs are created and recordered in different parts of the world. Experiments with sounds and collaborations with audience can turn one-man-band in a duo or in quite a large improvising ensemble so be ready to take part in a process of creating music. Sloundscapes of Make Like a Tree will bring you to inner world of nature, woods, mountains and songs of whales on the bottom of the ocean.

Make Like a Tree is a combination of music, photography and videoart that have been created on the road during years of non stop travels around the world.

The progam of the event consists of
Music - http://makelikeatree.org/
Photography exhibition - http://onisch.com/
Movie from Papua New Guinea and Australia

Make Like a Tree is touring the world now in a support of a new album "Animal" that have just been released on a Berlin based indie label Monkeyrecords
you can buy and listen album here
ITUNES goo.gl/ssXYuL
SPOTIFY goo.gl/AaGHO6
BANDCAMP goo.gl/wgnv7e
official press release http://www.monkeyrecords.com/artist/make-like-a-tree/

Miesto konania podujatia: RestArt bar, Trhovisko Jedlíkova, Bratislava
Vstupenky: http://makelikeatree.org/
Dátum začiatku podujatia: 13. Októbra 2016 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 13. Októbra 2016 23:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1467N 17.1106E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Make Like a Tree at RestArt bar, Bratislava

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia