Malý princ - Divadlo z Pasáže

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Divadlo, Kam v Bratislave, Kultúra
Web organizátora:
www.divadlozpasaze.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: www.divadlozpasaze.sk
Malý princ – rozprávka pre dospelých. Malý princ – filozofický traktát pre deti. Naša inscenácia nemá ambíciu prinášať nové, prevratné interpretácie. Prečo ukazovať niečo, čo všetci poznajú? Odpoveď je jednoduchá. Práve preto, že to všetci poznajú. A milujú. Toto dielo pôsobí rovnako silno na rozum aj cit. Tým pádom vzniká nekonečné množstvo kombinácií a vo výsledku interpretácií. Jednoducho povedané – koľko ľudí, toľko malých princov. A koľko malých princov poznáme, o toľko budeme múdrejší.

O 10:00 hod. odohráme aj študentské predstavenie, ktoré organizujeme vrámci projektu Divadlo na cestách. Prostredníctvom projektu od Ministerstva zahraničných vecí navštívime sedem miest s projektom: Teória a prax v chápaní práv ľudí s mentálnym postihnutím. Študentov ako budúcich profesionálov chceme lepšie pripraviť na situácie, v ktorých budú mať možnosť ovplyvňovať ich postavenie a fungovanie v spoločnosti, a dodržovanie ich práv. Hovoríme o študentoch rôznych odborov od učiteľov, vychovávateľov a sociálnych pracovníkov cez právnikov, lekárov či ekonómov.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mestské divadlo - Divadlo z Pasáže
Fotografie
Podobné podujatia