Manželství v kostce

Podujatie Piešťany

Manželství v kostce @Piešťany

Zábavná komédia o večnom súboji mužov a žien! Zrážka dvoch pohlaví sa týka všetkých a opakuje sa stále znova a znova. No v prípade Emila (Oldřich Navrátil) a Marcely (Zuzana Kronerová) ide o extrémnejší stret. Koľkokrát sa vlastne pokúsili jeden druhého zavraždiť? Ako je možné, že ten druhý partner ešte žije? A ako to, že sú stále spolu a nepukla im hlava? Príďte si po odpovede do hľadiska.

Píše sa rok 1987. Je leto. Sme na vodnej hrádzi na Berounce. Mladý Emil alias Válec sa práve pokúsil zísť nebezpečný úsek, ale spadol. Našťastie ho mladá Marcela alias Borůvka zachránila. Vytiahla ho za pádlo. A keď si tak po prežitom nebezpečenstve v tento letný večer sedeli na brehu a hlasno oddychovali, zamilovali sa do seba. To bol začiatok ich dlhej cesty. Začiatok manželstva, ktoré potom trvalo sto rokov.

Predstavenie Manželstvo v kostce v réžii Luboša Baláka je skvelou príležitosťou pre komediálny talent výborných hercov Zuzany Kronerovej a Oldřicha Navrátila. Obaja hrajú dvadsaťročných na tom brehu Berounky, ale aj stodvadsaťročných na lavičke v Beskydách, kde premýšľajú prečo sa im vlastne nepodarilo vykrútiť tomu druhému krk. Príďte sa pozrieť ako prebiehal ich vzťah a pravdepodobne v ňom objavíte vlastné zážitky a skúsenosti - či už tie vtipné, alebo aj tie temné.

12. 4. (štvrtok)
Štart: 19:00 hod.
Lístky: bit.ly/ManzelstviVkostce

Partneri: zpiešťan.sk, Moje Topoľčany, kamdomesta, Dobré noviny

Miesto konania podujatia: Dom umenia Piešťany, Nábrežie Ivana Kraska 1, Piešťany
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Manzelstvi_v_kostce-24874
Dátum začiatku podujatia: 12. Apríla 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 12. Apríla 2018 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.5921N 17.8402E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Manželství v kostce @Piešťany

Meno organizátora: William
Fotografie
Podobné podujatia