Margecianske fajnoty 2018

Podujatie Margecany

Margecianske fajnoty 2018
Pridať do môjho kalendára
Varenie, Gastronómia, Zvyky a tradície
Ďalšie podujatia v meste Margecany

Margecianske fajnoty 2018

Margecianske fajnoty sú jedným z najlepších a najobľúbenejších gastronomických podujatí v Košickom regióne. Tohto roku sa uskutoční už 8. ročník a organizátori opäť pripravili zaujímavý program. Tým, bez čoho by Margecianske fajnoty neboli fajnotami, je dobré jedlo z tradičnej kuchyne dolného Spiša pripravované priamo pred zrakmi návštevníkov. Vox populi rozhodne o najlepšom jedle i „kuchňi“ a vyberať si budete môcť aj spomedzi profi-kuchárov. V programe je domáci i zahraničný folklór, Kollárovci, rôzne aktivity pre deti a areál Husej pláže, kam bude z podujatia premávať kyvadlová doprava. Aby ste sa v Margecanoch náhodou nenudili, pripravený bude aj vyhliadkový autobus, ktorým sa dostanete k najzaujímavejším pamiatkam v okolí. Po oba dni je tu možnosť vidieť Margeciansky tunel, ktorý je národnou pamiatkou, alebo si obzrieť banskú štôlňu Jozef v Gelnici, respektíve Drevený most a Štefanskú hutu.
*******
Nenechajte si ujsť posledné TOP podujatie tohto roka, nachystajte svoj apetít a príďte cez víkend 13. a 14. októbra na Margecianske fajnoty!

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia