Marketing pre hudobníkov

Podujatie Bratislava

Marketing pre hudobníkov

V Slnko Records sa nevenujeme len vydávaniu albumov, ale začíname aj so vzdelávaním. Je to náš príspevok pre slovenskú scénu, ktorej chceme malým dielom pomôcť v raste. Pripravili sme preto v spolupráci s novovznikajúcou platformou LALA Slovak Music Export tri hudobné workshopy – o hudobnom marketingu, autorských právach a hudobnej produkcii.

Prvý diel na tému MARKETING PRE HUDOBNÍKOV spúšťame už o týždeň, 25.10. v bratislavskom Satori Stage o 17:00. Budeme rozprávať o tom, čo všetko obnáša vydanie albumu a jeho propagácia, ako vyzerá online kampaň pre hudobníkov v praxi a aké sú novinky v sociálnych mediách, samozrejme s dôrazom na prostredie hudby.

Cenné rady a skúsenosti budú rozdávať odborníci z marketingových agentúr PS:Digital a Tomatoes.

Všetky kapely, skladatelia, súčasní aj budúci hudobní manažéri sú viac ako vítaní. Vstupenky na akciu sa dajú zakúpiť vopred na slnkorecords.sk: http://bit.ly/MarketingPreHudobnikov

Keďže kapacita Satori Stage je obmedzená, tak kúpou lístkov v predpredaji pomôžete nám, sebe a ešte získate aj darček v podobe občerstvenia v cene. Tešíme sa!

Viac informácií o spíkroch + detaily o témach v priebehu tohto týždňa.

Miesto konania podujatia: SATORI STAGE, Mickiewiczova 9, Bratislava
Vstupenky: http://bit.ly/MarketingPreHudobnikov
Dátum začiatku podujatia: 25. Októbra 2016 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 25. Októbra 2016 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1501N 17.1157E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Marketing pre hudobníkov

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia