Maturity v Laser Game

Podujatie Prešov

Maturity v Laser Game

MATURITY v Laser Game!

Myslíme na maturantov ale rovnako tak aj na ich spoluźiakov, ktorí si častokrát práve poćas maturitného obdobia musia hľadať náhradný program mimo budovy školy.
Aby sme všetkým uľahčili rozhodovanie kedy a kam vyraziť, počas celého týždňa, od pondelka do piatka, ponúkame v priestoroch Laser Aréna Pulzar pre všetky šesť a viacčlenné tímy jednotnú "študentskú" cenu 3€/hráč/hra.
V prípade školských akcií v doprovode pedagóga doržíme osvedčené zvyky - pedagógovi ponúkneme hru zdarma a žiakom/študentom jednotnú trojeurovú cenu za hru a hráča.
Otvorené budeme mať podľa záujmu - po vzájomnej dohode a záväznej rezervácii bez problémov aj doobeda, v prípade potreby už od 8:00 ráno tak, aby sme v rámci našich kapacitných možností vyhoveli čo najväčšiemu počtu hry chtivých nadšencov.
Nepremeškajte svoju šancu a rezervujte si Vám vyhovujúci termín čím skôr - prvé "maturitné" doobedňajśie termíny sa už míňajú!

Miesto konania podujatia: Laser Aréna Pulzar, Mirka Nešpora 6A, Prešov
Dátum začiatku podujatia: 22. Mája 2017 16:00
Dátum ukončenia podujatia: 26. Mája 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 49.0152N 21.2204E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Maturity v Laser Game

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia