MAX Mototv SHOW 2017

Podujatie Nitra

MAX Mototv SHOW 2017
Pridať do môjho kalendára
Auto Moto podujatia, Podujatia pre deti
Web organizátora:
www.mototv.sk
Ďalšie podujatia v meste Nitra

MAX Mototv SHOW

Dlho očakávaný druhý ročník jedinečného projektu - MAX MOTOTV SHOW - je tu / 23 - 24.09. 2017 Nitra /

Originálne spojenie obchodného centra MAX Nitra spolu s adrenalínovou MOTOTV SHOW je zárukou skvelej zábavy a jedinečnej atmosféry, ktorú so sebou táto akcia už druhý rok prináša.

Počas celého víkendu na vlastnej koži zažiješ :

- MOTOTV SHOW ( špička Slovenských a Českých kaskadérov na motorkách a štvorkolkách budú 2x denne predvádzať svoju adrenalínovú show priamo na parkovisku pred MAX Nitra

Zdenko Rybár - STUNTRIDER
Richard Mošna
woOdy_MTTV
Dj LaRi RAPrezent

* o 14.00 a 17.00hod. v prípade nepriaznivého počasia môžu byť jednotlivé časy vstúpení posunuté !

- LIMITOVANÉ AUTOGRAMIÁDY ( po každej MOTOTV SHOW sa bude konať autogramiáda jazdcov, ktorí budú podpisovať limitované plagáty a rozdávať ich ZADARMO ! )

- VÝSTAVA MOTORIEK ( vo vnútorných priestoroch MAX Nitra nájdete výstavu špeciálne upravených, ale aj klasických modelov motoriek rôznych značiek ako KTM, YAMAHA, KAWASAKI, SUZUKI a pod..)

- PREDAJNÉ MOTO STÁNKY ( vo vnútorných priestoroch MAX Nitra nájdete predajné a výstavné moto stánky značiek Bikers Centrum Slovakia / MTTV CLOTHING_original / KTM Bratislava v ktorých si budete môcť zakúpiť rôzne doplnky, prilby, rukavice, motorkárske oblečenie a tak ďalej.. )

- PLAYSTATION ZÓNA ( vo vnútorných priestoroch MAX Nitra takisto nájdete predajný stánok štýlovej značky Black Flys Europe v ktorom bude umiestnená playstation zóna - ZADARMO ! )

- DETSKÁ ZÓNA ( detské dopravné ihrisko na ktorom sa budú môcť vyšantiť vaše ratolesti na elektrických motorkách, autíčkach a bugynách - ZADARMO ! )

- CAR WRAPPING / LIVE ! ( na vlastné oči budete môcť vidieť ako sa profesionálne vyrába originálny celopolep auta firmou JV GARAGE - Car Wrapping )

- TATTOO / LIVE ! ( jedinečná príležitosť nahliadnuť profesionálnemu tatérovi ML Tattoo cez plece a naživo )

- SPOTREBITEĽSKÁ SÚŤAŽ O VECNÉ A HODNOTNÉ CENY V HODNOTE AŽ 1500 ,- EUR !! ( do súťaže sa môže zapojiť každý zákazník MAX Nitra ktorý počas tohto víkendu nakúpi v akejkoľvek prevádzke nad sumu 15,- EUR ) * s výnimkou nákupou v TEMPO SUPERMARKET.


! VSTUP ZADARMO / FREE ENTRY !

FOTO - REPORT Z MINULÉHO ROČNÍKA MAX MOTOTV SHOW NÁJDEŠ TU : http://www.mototv.sk/sk/galeria/maxmototvshow2016

Miesto konania podujatia: MAX Nitra, Chrenovská 30, Nitra
Dátum začiatku podujatia: 23. Septembra 2017 09:00
Dátum ukončenia podujatia: 24. Septembra 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.3173N 18.1035E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia MAX Mototv SHOW

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MOTOTV.sk
Pridať fotografie
Podobné podujatia