Mazlíček alebo Zabijak

Podujatie Koválov

Mazlíček alebo Zabijak

Prezentácia psích športov typu BULL.

Kynologický klub Koválov srdečne pozýva všetkých milovníkov psov na netradične súťaženie v psích športoch , ktoré budú prebiehať popri špeciálnej klubovej výstave pre plemeno Americký buldog .

Súťaž je určená pre psíkov rôznych plemien s PP aj bez PP, malých či veľkých. Súťažiť sa bude v 5 disciplínach a štartovné za všetky kategórie je 5€ (platí sa na mieste).

Kedy: 27.08.2016 o 9.hod.
Miesto: Cvičisko KOVÁLOV
Kontakt: 0905572161

Športové disciplíny:
Weight pulling - Ťahanie záťaže psami všetkých plemien. Pes má na sebe špeciálny postroj a jeho úloha je roztiahnuť vozík s nákladom a ťahať ho po určenej dráhe (6-10m).

Hang time - Pri tejto disciplíne pes skáče na peška zaveseného do výšky 160 cm a cieľom je, aby sa v zákuse udržal čo najdlhšiu dobu bez dotyku zeme.

Wall climbing - Tento šport je podobný high jumpu, ale rozdiel je v tom, že psi nevyskakujú do výšky ale šplhajú po kolmej stene. Základná výška, ktorú musí zdolať každý pes je 160 cm, ďalšiu výšku si určí psovod.

A-Frame - Súťaží sa na špeciálnej prekážke v tvare písmena A. Úlohou psa je v stanovenom čase (zvyčajne 1 minúta) túto prekážku prekonávať tam a späť.

Weight drag pull - Pri tejto disciplíne sa ťahajú sánky, na ktorých je naložená váha psa, alebo polovica jeho váhy. Trať je dlhá cca 30m. U ľahších plemien a suk sú sánky nahrádzane gumenou pneumatikou.

Rozpis:
10:00 – 12:00 Špeciálna klubová výstava pre plemeno Americký buldog, výstava plemien Old English Bulldog, alternatívny bulldog, Pocket Bulldog

10:00 – 14:00 Športové disciplíny, voľné disciplíny pre verejnosť

15:00 – 16:00 Vyhodnotenie športových disciplín
Cena diváka a starostu obce pre najkrajšieho psa súťaže.

***Každý majiteľ v plnej miere zodpovedá za škody spôsobené jeho psom.***

Miesto konania podujatia: Koválov, Trnavský kraj, Slovensko, Koválov
Vstupenky: https://www.facebook.com/TajomnyDvorKovalov/
Dátum začiatku podujatia: 27. Augusta 2016 09:00
Dátum ukončenia podujatia: 27. Augusta 2016 23:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7N 17.2833E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Mazlíček alebo Zabijak

Fotografie
Podobné podujatia