MDD Petržalka

Podujatie Bratislava

MDD Petržalka

🎈Milí rodičia a všetky deti, pozor! 🎈

Čaká vás veľké prekvapenie. Blíži sa váš obľúbený
▪Medzinárodný deň detí▪ a Kultúrne zariadenia Petržalky pre vás pripravili niečo špeciálne.

☝Veľmi dobre vieme, že deti sa potrebujú hlavne usmievať, aby sa s nimi mohli usmiať aj rodičia. Úsmevom na perách vám určite spestrí oslavu dňa detí malá, zábavná cirkusová šou. 🤹‍♂️🤸‍♀️
Bude to cirkus, ktorý sa odohrá priamo na obľúbenom Prešporáčiku radosti a na uliciach Petržalky.👍

👉 V pondelok 1. júna 2020 nastúpia do Prešporáčika naozajstní cirkusoví umelci, hudobníci, akrobati, žongléri a klauni, aby sa o 14:00 predstavili v krátkom, dvadsaťminútovom programe najprv diváčikom v oknách panelákov na lúke za Jantárovou cestou pred Domom kultúry Lúky, potom o 15:00 na Námestí Republiky, o 16:00 na Nobelovom námestí a o 17:00 na námestí Ovsišťskom.

🎈 Toto všetko uvidíte a zažijete z pohodlia vášho domova, a teda z výšky nazriete aj do tajov zákulisia.

Môžete zostať vo svojich bytoch a pozerať sa na umelcov z vašich okien, balkónov alebo terás, a ak budete mať naozaj veľkú chuť priblížiť sa k nim, buďte, prosíme vás opatrní a ohľaduplní, nasaďte si rúško a dodržujte správne rozostupy.

▪Namiesto kúzelníka, príde možno na jedno vystúpenie aj pán starosta, aby vás všetkých pozdravil cez live stream a dozviete sa, že sme sa rozhodli pre vás zorganizovať tohtoročné Dni Petržalky na celé leto pod názvom DOVOLENKA V PETRŽALKE!

Tak, čo milé deti, ste pripravené silno 👏 tlieskať a hlasno povzbudzovať cirkusantov? 🙌

Začiatok podujatia: 1. 6. 2020 14:00:00
Koniec podujatia: 1. 6. 2020 17:30:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia