MELA 2022

Podujatie Pezinok

MELA 2022

Druhý ročník denného festivalu MELA prinesie 25. júna 2022 spektrum súčasných hudobných experimentálnych prístupov. Väčšina z nich budú slovenské premiéry. Čakáme vás na mlynskom dvore, ktorý bude križovatkou medzi poslucháčskymi zážitkami na povale a v stodole.

MELA 2022 ::LINE UP:: Circulation
Michaela Antalová / Adrian Myhr (SK/NO) │ Ben Bertrand (BE) │ Anna Khvyl (UA) │ Adela Mede & Adam Badí Donoval (SK) │ Širom (SI) │ MSHR (USA) │ WIDT (PL)

Festival má prostredníctvom zvuku preskúmať, oživiť a naplniť priestory Schaubmarovho mlyna. Hudobné projekty sú uvádzané v nových kontextoch, vďaka čomu sa rozširuje, dopĺňa a diverzifikuje komunita dobrodružnej hudby a zvukového umenia. Ročník 2022 dramaturgicky zastrešuje Jakub Juhás z mappa editions a prináša tému Cirkulácie.

Vizuálnu identitu MELA 2022 vytvoril grafický dizajnér Matej Vojtuš. Cirkuláciu zobrazuje ako tok statkov, majetkov, peňazí. Využíva blokový font, grafické merateľné symboly, tabuľky a grafy.

14:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Radosť Summer Open Air
Overené podujatieRadosť Summer Open Air
Zlaté Piesky, Bratislava
ŠTUPEL FEST 2022
Overené podujatieŠTUPEL FEST 2022
Loď Harmónia, Bratislava