Mestská veža v Trnave počas adventu

Podujatie Trnava

Mestská veža v Trnave počas adventu
Pridať do môjho kalendára
Kultúra, Podujatia pre deti, Zvyky a tradície
Ďalšie podujatia v meste Trnava

Obdivujte čaro Trnavy z miesta, odkiaľ budete mať najkrajší výhľad na mesto osvetlené tisíckami svetielok. Mestská veža má totiž počas adventu špeciálne otváracie hodiny. Od pondelka do štvrtka je otvorená od 10:00 do 17:00 hod. a môžete ju navštíviť každú celú hodinu (prvý vstup je o 11:00 a posledný o 16:00 hod.). Počas piatkov a sobôt jej krásu môžete spoznávať od 10:00 do 19:00 hod., vstup je kedykoľvek. Krásne výhľady si nenechajte ujsť ani v nedeľu, kedy je otvorená od 10:00 do 17:00 hod. so vstupom v ktorúkoľvek hodinu. Posledné vstupy od piatka až do nedele sú vždy 30 minút pred zatvorením.
Stále treba dodržiavať všetky hygienické nariadenia, aby ste sa u nás cítili bezpečne. Pred vstupom vás preto prosíme vydezinfikovať si ruky poskytnutou dezinfekciou a dodržiavať odstup minimálne 2 metre od cudzích ľudí. Rúško je samozrejmosťou. Okrem toho môžete navštíviť Turistické informačné centrum, kde nájdete super tipy na vianočné darčeky. Otvorená je každý deň od 10:00 do 17:00 hod.

Aj vďaka tomu si tak môžete užiť čarovné chvíle v Trnave a odniesť si tak príjemnú spomienku na jedno z najkrajších miest na Slovensku.

Viac informácií www.regiontrnava.sk


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Región Trnava
Fotografie
Podobné podujatia
Umenie vraždy
Overené podujatieUmenie vraždy
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Mafiánske historky
Overené podujatieMafiánske historky
DK Zrkadlový háj, Bratislava