Michal Truban :: Ako zostať motivovaný, aj keď si práve DOWN

Podujatie Košice

Michal Truban :: Ako zostať motivovaný, aj keď si práve DOWN

Chceme vás inšpirovať, vytvárať vám možnosti a podmienky pre proaktivitu, kreativitu, rast a rozvoj, preto je pre nás návšteva Michala Trubana veľkou cťou. Sme radi, že sa s nami vrámci svojej Mudrovačky Tour po Slovensku s novou knihou .SUPPORT podelí o svoj príbeh úspešného biznisu.

Počas 15 rokov podnikania sa stretol s mnohými prekážkami, úspechmi či pádmi, preto prednášku v našej kaviarni venuje pádom a motivácii nevzdávať sa a ísť ďalej.

KEDY: v nedeľu 20. novembra o 18:00
KDE: v HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
VSTUP: voľný :)

„Vždy som veľmi rád zdieľal svoje skúsenosti a mudroval. Či už prostredníctvom blogov, prednášok alebo priamo mentorovaním.“

Michal Truban
V roku 2002 založil spoločnosť Websupport, ktorá je v súčasnosti najväčšou webhostingovou spoločnosťou na Slovensku. Je zároveň aj spoluzakladateľom občianskeho združenia Slovensko.digital, ktoré poukazuje na neefektívnosť a korupciu štátnych IT projektov. V roku 2015 bol vyhlásený za IT osobnosť roka na Slovensku a taktiež získal ocenenie Bloger roka 2015 v kategórii Ekonomika, spoločnosť & biznis. V súčasnosti uvádza na pulty kníhkupectiev svoju novú knihu s názvom .SUPPORT, aktívne podporuje množstvo startupov a vo voľnom čase sa venuje triatlonu.

Nezmeškaj naše ďalšie zaujímavé podujatia a prihlás sa na odber našich noviniek na www.halmicaffe.sk/newsletter :)

Miesto konania podujatia: HalmiCaffe, Hlavná 21, Košice
Dátum začiatku podujatia: 20. Novembra 2016 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 20. Novembra 2016 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7193N 21.2591E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Michal Truban :: Ako zostať motivovaný, aj keď si práve DOWN

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia