Mikulášska návšteva v Seredi a okolí 2019

Podujatie Galanta

Mikulášska návšteva v Seredi a okolí 2019

Spojte tradíciu so zážitkom a pozvite k sebe Mikuláša s čertom & anjelom! V utorok 3. decembra budú chodiť v čase 16:00 – 20:00 v Seredi, Čepeni, Nebojsi, Gáni, Váhovciach, Dolnej Strede, Šintave, Šoporni a Pate. V tejto udalosti si môžete v komentároch vybrať približný čas, ktorý sa bude po uzavretí objednávok upravovať podľa adries nachádzajúcich sa pri sebe. Približne týždeň pred samotnou návštevou sa skontaktujeme s každými záujemcom ohľadom záväzného času (následne treba počítať s +/- polhodinovou rezervou) a všetkých potrebných detailov.

Cena 10 – 15 minútovej návštevy stojí 15 € pre 1 rodinu (či máte 1 alebo viac detí). Pri spájaní detí od susedov či inej rodiny sa cena navyšuje o ďalších + 15 € kvôli predĺženiu času a komfortu pre všetky zúčastnené deti. Tie si môžu pre Mikuláša a jeho pomocníkov pripraviť básničku, pesničku alebo vianočné prianie. Ďalej ponúkame možnosť objednania si mikulášskeho balíčka v hodnote 5 € / ks. V prípade vlastného balíčka pre vašu ratolesť odporúčame sa vopred dohodnúť na jeho odovzdaní (buď ho prichystáte pred vchodovými dverami alebo ho pri vstupe nenápadne vložíte Mikulášovi do vreca). Hotovosť hradíte u anjelika až pri odchode celej návštevy, čím zároveň vopred ďakujeme za presnú sumu, nakoľko s vydávaním či rozmieňaním peňazí nebudeme mať kapacity. Cestovné náklady v rámci tejto trasy účtujeme 0,30 € / km.

Vo vlastnom záujme vás prosíme zadať presnú adresu, príp. poznámku (ak sa meno na zvončeku nezhoduje s vaším alebo sa do vchodu nedostaneme inak, ako s čipom a pod.), aby sme boli u vás načas. Odporúčame uviesť aj kontakt na mobil, ktorý urýchli a uľahčí zdolať nečakané prekážky.

Začiatok podujatia: 3. 12. 2019 16:00:00
Koniec podujatia: 3. 12. 2019 20:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Zvieratka na letisku
Zvieratka na letisku
Divadlo Aréna, Bratislava
SPIEVANKOVO a zázračný poklad
SPIEVANKOVO a zázračný poklad
Dom Kultúry, Liptovský Mikuláš