Mikulášsky Veľký Choč - Klobáska nádeje

Podujatie Jasenová

Mikulášsky Veľký Choč - Klobáska  nádeje
Pridať do môjho kalendára
Podujatia pre deti, Športové podujatia, Turistika
Ďalšie podujatia v meste Jasenová

Mikulášsky Veľký Choč - Klobáska nádeje

Prosím pozor, prišiel k nám naliehavý oznam!!!
Mikuláš nám zo Severného pólu poslal list:
"Ho hoo hooo. Zdravím vás zo Severného pólu. Ako sa máte tam dolu u vás? Dúfam, že všetci poslúchajú, tak ako sľúbili, pretože čert si už brúsi nové vidli. Chcel by som vás o niečo poprosiť. Moje sane už majú svoj vek a už aj čert sa s nimi pokúsil o rôzne vylomeniny. A pri jednej z nich mi zničil všetky moje svetielka. Svetielka sú veľmi dôležité, pretože mi ukazujú smer kadiaľ mám ísť a bez nich to bude veľmi ťažké :( Každý z vás v sebe však má jedno najasnejšie svetielko:Svetielko nádeje. Čím viac svetielok, príde tým krajšia a ľahšia cesta k vám to bude :). Prosím vás o pomoc a veľmi sa na vás teším. S pozdravom Miky "
.
Táto akcia bude niečím výnimočná a svojim spôsobom iná ako všetky doterajšie. Touto akciou podporíme nadáciu : Svetielko nádeje, ktorá sa stará onkologicky chorých pacientov a najmä detičky. A ako pomôžeš? Tak ako vždy :svojou náladou a dobrou zábavou, ničím iným :). Niekedy je láska a úsmev ten najväčší dar.... Všetko sa dozvieš v pravý čas :)
.
Informácie o Svetielku nádeje a trase budem postupne pridávať.
.
.
PS: Čím viac svetielok, tým .... :) "lepšie"
.
.
*Akcia sa uskutoční za všetkých okolností, v ptipade zlého počasia sa zvolí náhradný program.

Začiatok podujatia: 7. 12. 2019 10:30:00
Koniec podujatia: 7. 12. 2019 17:30:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia