Milenec

Podujatie Považská Bystrica

Milenec

Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona, Last of Red Hot Lovers, vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22 ročnom manželstve. Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie (Martin Mňahončák), už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy (Karin Haydu, Mirka Partlová, Dominika Žiaranová), s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil, no nechal na diváka, nech si určí svojho víťaza.

Hra je plná humorných situácií a dialógov. Režisérka Soňa Ferancová bravúrne využila priestor, ktorý jej autor hry ponechal pre vykreslenie jednotlivých charakterov a pohotových situačných gagov.

Účinkujú: Martin Mňahončák, Karin Haydu, Mirka Gális Partlová/Natália Puklušová, Dominika Žiaranová

Vstupné: 18 €

18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Ešte raz, ale lepšie ...
Overené podujatieEšte raz, ale lepšie ...
Posádkový klub - ODA, Trenčín
Divadlo: Panikári
Overené podujatieDivadlo: Panikári
Dom kultúry, Partizánske
Už Ti nikdy nenaletím
Overené podujatieUž Ti nikdy nenaletím
Posádkový klub - ODA, Trenčín
Muzikál Alžbeta Báthory
Overené podujatieMuzikál Alžbeta Báthory
Mestský Kultúrny Dom, Dubnica nad Váhom
Ešte raz, ale lepšie ...
Overené podujatieEšte raz, ale lepšie ...
Historická radnica, Košice