Miro Jaroš - Turné do praveku - Veľký Krtíš

Podujatie Veľký Krtíš

Miro Jaroš - Turné do praveku

Miro Jaroš prichádza do vášho mesta s novým, letným programom, ktorý nesie názov TURNÉ DO PRAVEKU. Ako názov napovedá, tentoraz sa vydáme na dobrodružnú cestu za dinosaurami, no nezabudneme ani na Planéty či čarovné prázdniny U babičky. Na koncerte si s kapelou zaspievate a zatancujete aj na najväčšie hity ako Balón, Moje telo, Hýb sa či Strašidlá. Okrem známych pesničiek si po prvýkrát vypočujete aj niekoľko noviniek, ktoré deti nielen zabavia ale aj niečo nové naučia.

Koncert je vhodný pre celú rodinu. Ideálny je pre deti od 3 rokov, a tie, ktoré dobre znášajú hlasnú hudbu. Na koncerte je voľné sedenie.
Návštevníkov koncertu žiadame, aby dodržiavali aktuálne hygienické nariadenia RÚVZ platné pre dané mesto v deň konania koncertu. V predaji je obmedzené množstvo vstupeniek. Tešíme sa na všetkých! Vstupenku na koncert musí mať zakúpenú každý návštevník koncertu aj dospelý aj dieťa staršie ako 1.rok, kvôli evidencii počtu návštevníkov na koncerte, podľa nariadenia RÚVZ. dakujeme

17:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
One Way Fest
Overené podujatieOne Way Fest
Park pod pamätníkom SNP, Banská Bystrica
Miro Jaroš-ŤUKI TOUR
Overené podujatieMiro Jaroš-ŤUKI TOUR
Dom kultúry Podborová, Zvolen
One Way Fest
Overené podujatieOne Way Fest
Park pod pamätníkom SNP, Banská Bystrica
Leto s remeslom
Overené podujatieLeto s remeslom
Novohradské osvetové stredisko - dielňa, Lučenec