MIRO JAROŠ: LIST JEŽIŠKOVI

Podujatie Ružomberok

MIRO JAROŠ: LIST JEŽIŠKOVI

Pozývame vás na vianočný koncert Mira Jaroša s kapelou.
Vianočný koncert Mira Jaroša je dokonalým, sviatočným zážitkom pre celú rodinu. Na koncerte, ktorý je súčasťou vianočného turné, odznejú známe hity ako Vo vianočnej pekárni, Príde Mikuláš, Nech už nasneží a veľa ďalších. Čaká nás aj prekvapenie z klobúka, z ktorého si pesničku vytiahnu diváci a tiež špeciálny hosť. Príďte sa naladiť na Vianoce jedinečným koncertom Mira Jaroša s kapelou, na ktorý budete ešte dlho spomínať. Každý kto príde, dostane navyše darček. Tešíme sa na vás. Každý návštevník koncertu (aj dieťa, aj rodič) musí mať zakúpenú platnú vstupenku.

Koncert nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky a pre deti zle znášajúce hlasnú hudbu. Návštevník musí rešpektovať pokyny miestnych usporiadateľov. Počas koncertu je v sále zakázaná konzumácia akýchkoľvek nápojov a jedál. V prípade zhoršenia epidemiologickej situácie je potrebné dodržiavať opatrenia platné v deň koncertu. Zmena termína vyhradená.

Vstupné: 14,00€

Čas: 17:00 hod.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
BÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
Overené podujatieBÍLÉ VÁNOCE LUCIE BÍLÉ
Veľká dvorana KDAH, Ružomberok
Koncert 4 Tenoři - Ružomberok
Overené podujatieKoncert 4 Tenoři - Ružomberok
Veľká dvorana KDAH, Ružomberok
Žiadny obrázok
Overené podujatieSPIEVANKOVO - vianočny koncert
Dom kultúry A. Hlinku, Ružomberok