Miss Domaša 2017

Podujatie Bžany

Miss Domaša 2017

Najväčšia kultúrna udalosť leta na Domaši, počas dvoch dní zaži krásne dievčatá a zaujímavý program pre všetky generácie.
Miss Domaša 2017
V poradí 20-ta výročná séria obľúbenej a tradičnej súťaže krásy dievčat na východe Slovenska s bohatým a rozmanitým kultúrnym programom pre všetky generácie. Akcia leta, na ktorej nesmieš chýbať.
Program je rozdelený na dva dni, kde sa v piatok 7.7.2017 predstaví slovenská DJ´s špička: DJ EKG, DJ MAIREE, DJ AQUA AKA BIDLO, DJ EMTYDEE, DJ MIKIAS, DJ TOFFY, DJ RASŤO MATIJ A DJ MAROSH a v sobotu DJ A-Z BEST

V sobotu 8.7.2017 prebieha finálový večer legendárnej súťaže krásy o Miss Domaša v sprievode hudobných hviezd ako DAVID KOLLER /CZ/, BEÁTA DUBASOVÁ, MARIÁN ČEKOVSKÝ, IGOR KMEŤO ml., skupina TRAKY a raper PIL C.

Celým programom Vás bude sprevádzať moderátorska dvojica ĽUBO SARNOVSKÝ /TV JOJ/ a BARBORA RAKOVSKÁ /TV JOJ/. Celý sobotňajší program vrcholí veľkou diskotékou s Dj A-Z BEST-om až do skorých ranných hodín s veľkou laserovo svetelnou show.

Pokyny organizátora: Vstup možný od 15 rokov alebo na vyzvanie a po predložení občianskeho preukazu.
Zákaz nosenia a konzumu vlastných alko/nealko nápojov, zákaz vstupu so zbraňou, zákaz vstupu so zvieraťom.

Zľavy a vstupenky pre deti: Deti do 9 rokov vstup zdarma len v sprievode dospelej osoby s platenou vstupenkou. Pre ZŤP osobu je poskytnutá zľava 50% po predložení preukazu ZŤP s OP, zľavnenú vstupenku je mozné zakúpiť na mieste konania v deň akcie.

Miesto konania podujatia: Domaša - autocamping Tíšava, Valkov 249, Bžany
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Miss_Domasa_2017, https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/11057/miss-domasa-2017
Dátum začiatku podujatia: 7. Júla 2017 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 9. Júla 2017 04:00
Pravdepodobné súradnice: 49.0561N 21.6694E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Miss Domaša 2017

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia