MIX ZÁBAVY I PRAKTICKÝCH RÁD

Podujatie Bratislava

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia
Web podujatia:
www.borymall.sk
Web organizátora:
www.borymall.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava
Podrobnejšie informácie: office@divydmedia.sk

MIX ZÁBAVY I PRAKTICKÝCH RÁD

8.-9.4.

Festival záhrad

Bory Mall organizuje toto podujatie po vlaňajšej mimoriadne vydarenej premiére už po druhý krát. Festival záhrad ponúka omnoho viac praktických a užitočných rád pre záhrady, balkóny či terasy ako vlani. Okrem toho tu budú aj skutočné unikáty. Botanická záhrada pri SPU v Nitre vystaví svoju zbierku orchideí, zberateľ Martin Jagelka ukáže časť zo svojej zbierky motýľov, ktorá má takmer 200 000 exemplárov. Slovenský klub Danubius bonsai vystaví takmer 60 vzácnych bonsaiov. Jedným z highlitov festivalu bude živý kvetinový záhon s motýľmi, ktorí tu prežijú svoj životný cyklus. Nebudú chýbať ani praktické a kreatívne workshopy, rady floristov a záhradných architektov. K prírode patrí aj umenie v podobe výstavy veľkoformátových obrazov od slovenskej výtvarníčky Juliany Mrvovej.

A ešte jedna špeciálna pozvánka: Záhradkári z televízie JOJ prijali výzvu vytvoriť kvetinové kŕmidlo pre exotické motýle, ktoré budú vypustené v Bory Mall v sobotu 8.4. v rámci Festivalu záhrad. Príďte aj vy pridať ruku k dielu. Kŕmidlo s názvom Nová záhrada pre motýle budú záhradkári z JOJ-ky stavať v sobotu v Bory Mall od 15 do 16 hodiny. Tešíme sa na vás!

 

  8.-15.4.

Piknik park

Niektoré z atrakcií budú v rámci Festivalu k dispozícii až do polovice apríla. Priamo v obchodnom centre bude miesto na piknik na živom trávniku s potôčikom, jazierkom a rybičkami.  Návštevníci ale aj žiaci škôl, ktorí môžu prísť na exkurziu, tu budú mať možnosť obdivovať exotické rastliny alebo sa dozvedieť viac o živote motýľov. Zapojiť sa  budú môcť aj do zaujímavých workshopov – napríklad ako si vyrobiť domček do záhrady pre užitočný hmyz alebo ako si naaranžovať veselú jarnú dekoráciu.

Meno organizátora: Divyd
Fotografie
Podobné podujatia
Bratislavský Burlesque Bál
Overené podujatieBratislavský Burlesque Bál
Hotel Carlton, Hviezdoslavovo nám.3 811 02 Bratislava, Bratislava
Joe Lynn Turner
Overené podujatieJoe Lynn Turner
Ateliér Babylon, Bratislava
Bratislavský Burlesque Bál
Overené podujatieBratislavský Burlesque Bál
Hotel Carlton, Hviezdoslavovo nám.3 811 02 Bratislava, Bratislava