MIXILAND DETSKÝ SVET EUROVEA

Podujatie Bratislava

MIXILAND DETSKÝ SVET EUROVEA
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Podujatia pre deti, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Malí aj veľkí, príďte sa zabaviť do novootvoreného Mixiland detský svet Eurovea, ktorý sa nachádza na 1. poschodí vedľa CinemaCity Eurovea. Nájdete tu zábavné ihrisko s množstvom preliezok, hravými loptičkami, veľkou telocvičňou, elektrickými autíčkami a motokárami. Nechýba tu ani dlhá šmykľavka, veľké kocky a malá knižnica plná zaujímavých kníh.

Počas celého leta sa tu konajú rôzne tematické denné či týždenné tábory, ktoré vaše deti dokonale zabavia a zaujmú. Na moment sa z nich môžu stať malí vedátori, módni návrhári, kuchárikovia, indiáni alebo sa ocitnú v Rozprávkovom svete, vyskúšajú si Záchranársky deň a bojové umenia s rôznymi loptovými hrami. Prihlásiť ich môžete na telefónnom čísle: +421 903 382 044.

Zažiť tu môžete aj nezabudnuteľné oslavy v dvoch MIXILAND párty miestnostiach a najmenší si tu môžu vychutnať zdravý koláčik, špeciálne detské latte či 100%-tné šťavy. Vás tu bude čakať výborná talianska káva, panini a budete mať skvelý pocit, že sa o vaše deti dokonale postarajú a postrážia ich hoci aj na celý deň.

Viac informácií nájdete na https://eurovea.sk/obchod/mixiland-detsky-svet

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mixiland detský svet Eurovea
Fotografie
Podobné podujatia
Umenie vraždy
Overené podujatieUmenie vraždy
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
Dom kultúry Zrkadlový háj, Bratislava
Mafiánske historky
Overené podujatieMafiánske historky
DK Zrkadlový háj, Bratislava