MÓDNY NÁVRHÁR 2020

Podujatie Ružomberok

MÓDNY NÁVRHÁR 2020

Pozývame vás na galavečer IX. ročníka medzinárodnej súťaže Módny návrhár.

V rámci galavečera príde tento rok podporiť mladých módnych návrhárov Fero Mikloško, ktorý predvedie jedinečnú kolekciu Jeseň/Zima. Zároveň medzi jednotlivými módnymi prehliadkami spríjemní večer svojím tanečným vystúpením Dara Rolins a klavírnym vystúpením Igor Bázlik. Celým galavečerom Vás bude sprevádzať moderátorka Marianna Ďurianová.

IX. ročník medzinárodnej súťaže Módny návrhár je zameraný na podporu a rozvoj aktivít mladých módnych návrhárov z radov študentov stredných a vysokých škôl.

Odbornou porotou vyhodnotení traja najlepší módni návrhári postupujú na prezentáciu svojej umeleckej autorskej tvorby prostredníctvom záverečného galavečera, kde im bude udeľovaná cena za pôvodnosť, originalitu, technologickú vyspelosť spracovania výrobku, súlad estetického, funkčného a materiálového riešenia, ďalej za výnimočný umelecký prejav, osobitý vizuálny jazyk, svojskú výpoveď a relevantný odkaz v kontexte súčasného umenia.

Príďte podporiť mladých módnych návrhárov a stráviť príjemný večer v Ružomberku.

Lístky si môžete v predpredaji zakúpiť v Informačnom centre Ružomberok.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
JOZEF HOLLÝ - PIANO SHOW 2020
JOZEF HOLLÝ - PIANO SHOW 2020
Dom kultúry A. Hlinku, Ružomberok
DON ALDER
Overené podujatieDON ALDER
Koliba Tri Studničky u Tomášovcov, Liptovský Mikuláš
JOZEF HOLLÝ - PIANO SHOW 2020
JOZEF HOLLÝ - PIANO SHOW 2020
Dom kultúry A. Hlinku, Ružomberok
VODA A KRV NAD VODOU
VODA A KRV NAD VODOU
Dom Kultúry, Liptovský Mikuláš