Modranská prírodovedná túrička

Podujatie Pezinok

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia
Web organizátora:
www.modratours.com
Ďalšie podujatia v meste Pezinok
Podrobnejšie informácie: 0903/505152

Pridajte sa k nám na novú zaujímavú potulku s enviro-ekológom, ktorá vás povedie cez krásne modranské lesy, kopce a vinohradnícky chotár. Dozviete sa ako vzniká les, prečo jelše majú barlovité korene, fúzače radi duby a na čom si pochutnáva hovnivál. Okrem toho uvidíte tri zaujímavé miesta - novú Štúrovu lavičku - meditatívne miesto najväčšieho Slováka, rozprávkovo malebnú Harmóniu a na záver si vychutnáme idylickú vyhliadku na vinohradnícku krajinu a celé mesto. A povieme si aj čo to o chotárnach vinohradníckych názvoch.


TRVANIE & TRASA

Túrička je vhodná pre všetkých, ktorí majú radi prírodu, pre malých aj veľkých zvedavcov, ktorí sa chcú niečo naučiť. Okruh má 8 km, bude trvať cca 3-3,5 hod. Začíname pri turistickej značke Pod Téglikom, kde môžete aj zaparkovať. Je to na konci asfaltky Kalinčiakovej ulice nad Bistrom Kinečko. Po túre sa odporúčame osviežiť modranskou zmrzlinou alebo kávou.


VSTUPENKY:

Dospelý: 13 Eur

Seniori, ZŤP, študenti: 11 Eur

Dieťa od 13-18 r v sprievode rodičov: 5 Eur

Dieťa od 2-12 r. v sprievode rodičov: zdarma


INFORMÁCIE & REZERVÁCIE:

info@modratours.com

0903/50 51 52

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Modra Tours
Fotografie
Podobné podujatia