Môj dobrý kamarát

Podujatie Prievidza

Môj dobrý kamarát

Kultúrne a spoločenské stredisko vás srdečne pozýva na divadelnú komédiu Môj dobrý kamarát, ktoré sa uskutoční v nedeľu 13. októbra 2019 o 19.00 h v Dome kultúry Prievidza.
Každý má svojho dobrého kamaráta. Zjaví sa raz za čas a obráti vám život absolútne naruby. Ale nedá sa nič robiť, je to predsa Váš „dobrý kamarát“. Bernard sa ani len netvári, že to, o čo prišiel požiadať Phillipa, je maličkosť. Naopak, ak by to nevyšlo, môže to zničiť šťastný vzťah nielen Bernardovi, ale predovšetkým Phillipovi. Takú vec neurobí človek pre nikoho. Jedine, ak by vás o to požiadal naozaj dobrý kamarát, ktorý je tak trochu sukničkár a predovšetkým patologický klamár, ale chlapské priateľstvo sa nad takéto drobnosti vie povzniesť. Skvelá francúzska komédia Erica Assousa spojí dva manželské páry v kolotoči nedorozumení, poloprávd a situácii, ktoré ak sa vás netýkajú sú skutočne komické. Inak by ste umierali hrôzou.
Hrajú: Lukáš Latinák, Ady Hajdu, Anikó Vargová, Zuzana Konečná, Broňa Kováčiková
Vstupné: 17,00 €. Vstupenky sú už v predaji v pokladni DK PD.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Mužské oddelenie
Mužské oddelenie
Dom kultúry, Prievidza
Pyžamo pre šiestich
Overené podujatiePyžamo pre šiestich
Dom kultúry na Ulici F. Madvu, Prievidza
West Side Story
West Side Story
Športová hala, Prievidza
Mužské oddelenie
Mužské oddelenie
Dom kultúry, Prievidza