Monkey Business

Podujatie Bratislava

Monkey Business - Bratislava - Ateliér Babylon

 Monkey Business - 20 DOBRÝ, ALE VOKO BERE | 20.2.2020 | 20:00 | Bratislava | Ateliér Babylon
➡️ Lístky dostupné na ticketportal sk v linku ru: http://bit.ly/MonkeyBusinessBA

➡️"Dvacet dobrý, ale voko bere" neboli Monkey Business vyráží na výroční dvacetiletou šňůru, která bude oslavou jednoho z nejlepších životních stavů člověka, a to je, když má našinec bytelnou kapelu, navíc plnou kamarádů, spoustu skvělých fanoušků, ten stav trvá už dlouhých dvacet let a zdá se ,že to ještě hodnou chvíli potrvá. Na koncertech zazní písně z různých období, některé v lehce modifikovaných aranžích. Na některých štacích se zjeví jako deus ex machina dechová sekce. Přijď to tedy s námi oslavit anebo jak chceš.
➡️ MONEKY bUSINESS príde ako vždy v plnej zbroji. S vybieleným chrupom a novými zlatými mostíkmi, nastrelenými vlasmi, odsatým prebytočným tukom a titanovými hlasivkami z dovozu, s dokonale precvičenými stupnicami a rytmami, posilnená o dvoje perfektné Hammondove varhany :)
➡️ Rešpektované hudobné zoskupenie okolo multiinštrumentalistu, skladateľa a producenta Romana Holého s výraznými hlasmi Mateja Rupperta a Terezy Černochovej ozvláštňuje českú a slovenskú hudobnú scénu už od roku 2000.
➡️ Na konte má deväť albumov s radou hosťujúcích hudobníkov. Máte sa na čo tešiť!

Začiatok podujatia: 20. 2. 2020 20:00:00
Koniec podujatia: 20. 2. 2020 23:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia