Múdrosť lona | Ženský tantra retreat pre 2. čakru

Podujatie Šútovo

Múdrosť lona | Ženský tantra retreat pre 2. čakru
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy, Iné podujatia
Web organizátora:
www.mysteriumzeny.sk/
Ďalšie podujatia v meste Šútovo
Ženské lono je zdrojom života, lásky, potešenia, radosti, zdrojom tvorivej životnej energie.
V lone sídli emocionálny svet ženy. Základom jej prežívania sú emócie. Do akej miery dokáže žena nechať svoje emócie plynúť a uvoľniť sa v tomto prirodzenom toku, do takej miery sa môže naplno odovzdať svojej intimite. Ženské emócie bývajú nepochopené, obávané, tabuizované… A tak sa ich ženy učia potláčať. Nie je možné nepociťovať negatívne emócie a cítiť len tie pozitívne. Je možné buď cítiť, cítiť málo alebo necítiť. A keď sa žena rozhodne necítiť, stáva sa mŕtvou. Pretože cítenie, senzitivita a emócie sú jej podstatou. Z času na čas sa však všetky tie nahromadené emócie aj tak uvoľnia nekontrolovaným výbuchom, hystériou, drámou… Toto uvoľňovanie je neriadený proces, ktorý môže poškodiť vzťahy a život.
Na novembrovom retreate budeme pracovať s oblasťou podbruška, odkiaľ sa otvoríme emočnému plynutiu. Preskúmame túto oblasť ako portál zrodenia a smrti, odhalíme poklady, ktoré sú uchované v našom lone a ktoré nás spájajú s kolobehom života. Cez hlboké prijatie svojej sexuality sa naučíme plynúť a otvoriť sa zmene a transformácii. Uvoľníme toxickú emocionálnu záťaž, prepíšeme všetky koncepty mysle o sexualite, oslobodíme sa od pocitov viny a hanby a vrátime sa k našej zmyselnosti, vášni a plodnej extatickej sile ženského Ja. Svoju emocionalitu prijmeme ako dar. Ako barometer, ktorý nás upozorňuje, keď je v našom živote niečo v nerovnováhe.
 
****
Termín: štvrtok 9. – nedeľa 12. február 2023
Lektorka: Barbora Sihelská
Cena: 350 €
 
****
Každý retreat prebieha ako ucelená víkendovka, nezávisle od ďalších tém. Počas každého retreatu ideme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine žien. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúseností s energetickou prácou.
 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Mystérium Ženy - Tantra Joga
Fotografie
Podobné podujatia
PRÍCHOD MIKULÁŠA
Overené podujatiePRÍCHOD MIKULÁŠA
Námestie osloboditeľov, Liptovský Mikuláš
Oravské Vianoce 2022 Dolný Kubín
Overené podujatieOravské Vianoce 2022 Dolný Kubín
Mestské kultúrne stredisko, Dolný Kubín
Žiadny obrázok
Overené podujatieNARODENINY RGB LIPTOV
RGB LIPTOV, Liptovský Mikuláš