Muzikál FRIDA – Maľovať a milovať

Podujatie Rimavská Sobota

Muzikál FRIDA – Maľovať a milovať

Spolu s Teatrom Wüstenrot prinášame vo štvrtok, 18. 5. do Rimavskej Soboty pôvodný slovenský muzikál o životnom príbehu legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo. FRIDA - Maľovať a milovať je muzikál s hudbou skladateľa a producenta Rudolfa Geriho v podaní živého orchestra, autora libreta a textov piesní Daniela Heviera a spoluautora libreta a režiséra Karola Vosátka. Životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo je plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby a tanca. Prežite ho s nami na vlastnej koži. V divadelnej sále o 18.00 hod. Vstupné: 20€, predpredaj v TIC a MsKS.
Život a dielo excentrickej maliarky Fridy Kahlo a jej životného partnera Diega Riveru sú pre univerzálnosť posolstva príťažlivé aj pre našu dobu. Autori tohto diela sa sústredili na hĺbku myšlienok a vnútorné posolstvo, ktoré bolo základným obsahom aj oscarového filmu Frida Kahlo s očarujúcou Salmou Hayek.
Sólisti a tanečníci v nápaditých kostýmoch na fantastickú hudbu so živým orchestrom Vám predvedú oslavu neskrotného života jednej z najvýznamnejších maliarok 20. storočia.
Účinkujú:
Frida Kahlo: Katarína Ivanková
Diego Rivera: Tomáš Palonder
Cristi: Mirka Partlová/Natália Puklušová
Rockefeller, Trockij: Marcel Ochránek/Jakub Ružička
viac informácií na www.domkultury-rs.sk

Miesto konania podujatia: Mestské kultúrne stredisko Rimavská Sobota, Rimavská Sobota
Dátum začiatku podujatia: 18. Mája 2017 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 18. Mája 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.3816N 20.0197E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Muzikál FRIDA – Maľovať a milovať

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia