Na koho to slovo padne

Podujatie Nitra

Na koho to slovo padne @Nitra

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza na naše pódium! Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Róbert Jakab a Vladimír Kobielsky sa predstavia v grotesknom príbehu piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti v spoločnosti jedného revolvera. Kto ho má, ten má moc. Avšak každý má o nej svoju vlastnú predstavu. Predstavenie, ktoré sa môže pýšiť cenou DOSKY ako Objav sezóny, vypáli jeden gag za druhým, až kým nepadneme od smiechu.

Inscenácia Na koho to slovo padne pôvodne vznikla ako ročníková práca na Vysokej škole múzických umení pred dvadsiatimi rokmi. Naštudovali ju piati mladí herci Latinák, Kemka, Miezga, Jakab a Kobielsky v réžii Petra Mankoveckého. Dramaturgiu vytvoril Peter Pavlac, autorom pôvodnej hry je maďarský spisovateľ, dramaturg a dramatik Gábor Görgey. Neskôr si ju pod krídla vzalo Divadlo Astorka Korzo´90. Za dve desaťročia precestovala inscenácia svet a s úspechom ju uviedli v USA, Austrálii, Srbsku, Maďarsku či vo Francúzsku.

23. 4. (pondelok)
Štart: 19:00 hod.
Lístky: bit.ly/NaKohoToSlovo

Miesto konania podujatia: Nájomná jednotka 210, OC MAX, Chrenovská 30, Nitra
Vstupenky: https://www.interticket.sk/program/na-koho-to-slovo-padne-1849/7037
Dátum začiatku podujatia: 23. Apríla 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 23. Apríla 2018 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.3173N 18.1035E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Na koho to slovo padne @Nitra

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: William
Fotografie
Podobné podujatia