Na koho to slovo padne

Podujatie Trnava

Na koho to slovo padne @Trnava

Jedna z najúspešnejších slovenských divadelných hier postavená na pätici oduševnených výkonov prichádza na naše pódium! Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Marián Miezga, Róbert Jakab a Vladimír Kobielsky sa predstavia v grotesknom príbehu piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti v spoločnosti jedného revolvera. Kto ho má, ten má moc. Avšak každý má o nej svoju vlastnú predstavu. Predstavenie, ktoré sa môže pýšiť cenou DOSKY ako Objav sezóny, vypáli jeden gag za druhým, až kým nepadneme od smiechu.

Inscenácia Na koho to slovo padne pôvodne vznikla ako ročníková práca na Vysokej škole múzických umení pred dvadsiatimi rokmi. Naštudovali ju piati mladí herci Latinák, Kemka, Miezga, Jakab a Kobielsky v réžii Petra Mankoveckého. Dramaturgiu vytvoril Peter Pavlac, autorom pôvodnej hry je maďarský spisovateľ, dramaturg a dramatik Gábor Görgey. Neskôr si ju pod krídla vzalo Divadlo Astorka Korzo´90. Za dve desaťročia precestovala inscenácia svet a s úspechom ju uviedli v USA, Austrálii, Srbsku, Maďarsku či vo Francúzsku.

15. 5. (pondelok)
Štart: 19:00 hod.
Lístky: bit.ly/NaKohoToSlovoPadne

Partneri: Ticketportal SK, Rádio FM, Trnava dnes, atteliér, Dobré noviny, kamdomesta

Miesto konania podujatia: Kino HVIEZDA Trnava, Paulínska 1, Trnava
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Na_koho_to_slovo_padne
Dátum začiatku podujatia: 15. Mája 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 15. Mája 2017 20:30
Pravdepodobné súradnice: 48.3751N 17.5889E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Na koho to slovo padne @Trnava

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
LAKOMEC ?
LAKOMEC ?
Kino Hviezda, Trnava
Lordi
Overené podujatieLordi
Dom kultúry, Trnava
HEREČKY
HEREČKY
Kino Hviezda, Trnava