Na sever Indie s Tomášom Valčekom a Katkou Géčovou

Podujatie Žilina

Na sever Indie s Tomášom Valčekom a Katkou Géčovou / letné cestovateľské kino - open air / Stanica

Zážitky a fotografie (hlavne) z indických hôr alebo čo sa dá stihnúť počas troch týždňov dovolenky. Nádherný Ladakh ležiaci pod vrcholmi západných Himalájí v štáte Jammu a Kašmír. Unikátna príroda, usmiati ľudia, budhistické kláštory na vysokých skalných bralách. Ale aj výšková choroba, snežná búrka a strašidelná cesta cez 5 000 m vysoké horské priechody. Veselé hippies komunity, kúpanie v posvätných horúcich prameňoch, pobyt v podhorskej dedine, kde istá rastlinka rastie ako burina. Návšteva sídla exilovej vlády Tibeťanov v Dharamsale. Oproti tomu hluk, chaos a horúčava 18 miliónového Dillí, hlavného mesta najmagickejšej krajiny na svete. Tomáš a Katarína píšu aj tento cestovateľský blog - www.ceresne.com. Vstupné: 3,00 / 2,00 € (dospelí / študenti) Predpredaj: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7737/letne-cestovatelske-kino-na-sever-indie Vstupenky si môžete kúpiť online, osobne na ktoromkoľvek z predajných miest PREDPREDAJ.SK alebo priamo na Stanici.

Miesto konania podujatia: Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Zilina
Vstupenky: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7737/letne-cestovatelske-kino-na-sever-indie
Dátum začiatku podujatia: 4. Augusta 2016 20:30
Dátum ukončenia podujatia: 4. Augusta 2016 22:00

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Na sever Indie s Tomášom Valčekom a Katkou Géčovou / letné cestovateľské kino - open air / Stanica

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia